Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha sehogy sem áll...

Mit tegyek, ha sehogy sem áll jól a hajam?

Figyelt kérdés
Tépett, kb. mellig érő hajam van, de a tincseim vége felfelé kunkorodik, az egész tiszta hullámos és sehogy sem néz ki jól. Maximum akkor, ha kivasalom, de azzal csak tönkremenne. Tudtok ajánlani valami jó praktikát, hogy mit kezdjek vele?
2017. ápr. 4. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ne tépett frizurád legyen. A természetesen hullámos haj nagyon szép tud lenni. Használj hajbalzsamot. Ha rövidebbre vágatod, még jobban kijönnek a hullámok.
2017. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha termeszetes hullamos akkor a leg rosszabb amit tehetsz az hogy tepett. Vagasd le vallig es noveszd ossze
2017. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Göndör hajú vagyok. Nekem is sokáig kb vállig érő és tépett hajam volt. Sehogy sem állt. Aztán elkezdtem vasalni, minden egyes nap. Nagyon tönkretettem. Most a derekamig ér, és nagyjából egyforma a hossza. így most jó :)
2017. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Kend lekvárral, a szép a vöröshöz az epret ajánlom.
2017. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük Emese!
2017. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Levágattam vállig érőre, de még mindig felfelé kunkorodik, ami eléggé zavar :/
2017. ápr. 16. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nezz youtubon par videot hogy ugy szarisd be hogy. A veget az ellenkezo iranyba szaritod es igy kiegtenliti es egyenes szeru lesz. Viszont 1 ev amikor amr leer megint a melledig es nincs meg tepve nagyon szep hullamos lesz :D vagy esetlet hasznalj sos tengeri sprayt attol meg gondor lesz az is tok jo
2017. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!