Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges drogériás szőkítőve...

Lehetséges drogériás szőkítővel napszívta hatást elérni?

Figyelt kérdés
Elég jó a kézügyességem és a világosbarna hajamból szeretnék olyat csinálni, hogy a vége épphogy egy kicsit világosabb, de még nem szőke, illetve egy két tincs még enyhén világosabb, mint az eredeti hajszínem. Ezt el tudnám érni az ilyen dobozos szőkítőkkel ha mondjuk csak kicsit hagynám rajta? Ha igen, melyik márkát ajánlanátok?

2021. jún. 19. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen el tudod érni. Nekem a kallos szőkítőpora vált be eddig a legjobban (bár sokan leszólják mert olcsó). Én ezzel szőkítettem legelsőnek és a mai napig ezt használom árnyalat világosításra. 6%-os oxit válassz és csak nagyon kevés ideig hagyd rajta.
2021. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2021. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! A kevés idő mennyit jelent? Pár perc?
2021. jún. 22. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt látni fogod. Elég gyorsan szív, de hajszíntől, típustól is függ. Fokozatosan vidd fel alulról felfele, nehogy egy sáv legyen a hajadban.
2021. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Kallos hajszőkítőporhoz nagy gyakorlat kell. Totál gyorsan szív. Ha nem akarsz "balesetet", akkor inkább a Balea More Blond hajszőkítő sprét ajánlom.
2021. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis a szőkítő sprayt vettem, eddig 2x használtam és már most látható kicsit a használat. Tényleg hasznos, mert itt nem baj, ha nem vagyok annyira pontos. :)
2021. júl. 16. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!