Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék magamnak csináltatni...

Szeretnék magamnak csináltatni valami klassz napszívta hatású hajat. Mit ajánlanátok? Ombrét, sombrét, balayage-t vagy esetleg copacabanát? Esetleg tudnátok jó szalont is ajánlani, ahol nem 20ezer forintba kerül?

Figyelt kérdés
Hosszú, gesztenyebarna hajú lány vagyok

2017. jún. 12. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha pesti vagy akkor vidéken érdeklődj. Ott általában olcsóbb. Az ombrén kívül nekem mindegyik tetszik, illetve van egy új technika a tigrisszem festés, az is gyönyörű.


Valószínűleg egyébként nem fogod olcsón megúszni és nem a technika miatt, hanem mert hosszú a hajad és sok lesz az anyagköltség.

2017. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, pesti vagyok. Sajnos itt tényleg mindenhol horribilis összegekért lehet csináltatni a hosszú hajam miatt. Rövid hajjal 4-5 ezerrel olcsóbb lenne.

Az ombre nekem sem szimpatikus annyira. Kicsit olyan már, mint a Vans cipő: mindenkinek az van, egyáltalán nem egyedi.

Köszönöm a tigrisszemes ötlet, tényleg gyönyörű lenne a végeredmény. :)

2017. jún. 12. 21:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
DIY Loreal tropical sunkiss spray vagy casting gel
2017. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hosszu hajjal videken se uszod meg 20 ezer alatt. Egyszeru okbol. Azert, mert a hosszu hajra rengeteg anyag kell, ami ha normalis termekekkel dolgozik a fodrasz siman elvisz 12 ezret. Es akkor o ingyen dolgozott a hajaddal kb masfel orat.
2017. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha már nem úsznám meg olcsóbban, akkor valami jó helyre kéne menjek. Tudnátok valamilyen szalont ajánlani, ahol ugyan drágán, de nagyon jól megcsinálják?
2017. jún. 13. 15:11
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ismerosomek nem reg voltak az Andrassy uton valami csajnal, nekik 28 ezerert festette valami ilyen technikaval a hosszu hajukat, de szep lett

Csak nagyon sokara adnak oda idopontot

Ha gondolod, akkor megkerdezem, hogy pontosan hol voltak/kinel

2017. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma voltam balayage hajat csináltatni a népfürdő utcában, a Harmony and Beauty szalonban. Nagyon szép természetes lett az eredmény!! :)
2017. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen lett :) (elozo vagyok)

2017. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocsiii az elozo rossz link! :)


[link]

2017. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Tényleg nagyon szép lett! Mennyibe került a balayage festés?
2017. jún. 13. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!