Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami szépségtrükk...

Van valami szépségtrükk striák eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Holnap olyan helyre megyek, ahol rövidnadrágban leszek, viszont a fenekem tiszta narancsbőr (az mondjuk nem fog látszódni) illetve a combomon nagyon sok stria van. Van valami gyors módszer rá, hogy eltüntessem pár óráig? Előre is köszi
2021. jún. 20. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg harisnya.
2021. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Harisnya lehet a megoldád rá. Más nem nagyon. Nincs semmi csoda krém, ami elfedi.

Én inkább más ruha darabot választanék a helyedben. Harisnyába meggyulladnék..

2021. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szoknyákat nem hordok, rövidnadrágban szeretnék lenni..ennyire gáz, hogy striáim vannak amúgy?
2021. jún. 20. 12:58
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Te szeretnéd eltuntetni nem mi.


Amúgy meg szerintem senkit nem fog érdekelni. Max megnézik.

2021. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az emberek többségének van.
2021. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hogy vannak, nem vagy ezzel egyedül. Persze van akinek kevesebb van, nekem pl. csak a fenekemen, ami ruhában nem látszik, de ettől még nem gondolok semmi rosszat arról, akinek van láthatóbb helyen. Szóval az egyik megoldás, hogy nem foglalkozol vele és hagyod. Eltüntetni nem lehet őket, idővel magától halványodnak, de ennyi. Ha nagyon zavar, akkor elfedni lehet csak.
2021. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van, pedig egész eddigi rövid életemben vékony voltam. Tinikoromban gyorsan nőiesedtem és a fenekemen és a combomon, a csípőmön is vannak striák, régebben rózsaszínebb volt, de még mindig csillog a fényben, borzalom :D. Soha nem tűnik el teljesen.

De túljutottam rajta, már nem feszengek miatta rövidnadrágban és croptopban sem.

Ennyire gyorsan a világon semmi nem segít, csak rejteni lehet. Hosszútávon lehet kenni erre való krémmel és akkor gyorsabban lesz halványabb.

A narancsbőrt a harisnya sem rejti el teljesen, de nem érdemes ezen gondolkozni, főleg nyáron, amikor a ruha leolvad az emberről. Tényleg mindenkinek van. Tartósítószermentes, egészséges életmód és sport tünteti el csak. Tartósítószermentesen kajálni meg szinte lehetetlen.

2021. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is csontvékony vagyok,viszont nekem se fenekem se mellem nincs..ki érti ezt🤣
2021. jún. 20. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!