Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen apró szépségtrükkök...

Milyen apró szépségtrükkök vannak, amitől vonzóbb lehetek?

Figyelt kérdés
Olyanokat olvastam, hogy mézt kell kenni az ajkakra és attól szép és puha lesz, meg hogy fogkrémet kell a pattanásokra keni, meg hasonlók. Arra is kíváncsi lennék, hogy sminkben milyen trükkök vannak (ami nem nagyon látszódnak, mert a sulinkban ha valaki nagyon ki van sminkelve azt lemosatják vele), meg akármi, amitől a bőr, ajkak, meg minden ami hozzám tartozik szebb lesz. Esetleg azt is leírhatod, hogy belsőleg hogy lehetek olyan nő, aki vonzza a pasikat. Amúgy nem vagyok csúnya, sokan azt mondják (leginkább rokonok, barátok, de nem hazudnak :$) hogy szép vagyok.
2013. febr. 21. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

én mondjuk fiú vagyok úgyhogy a többihez nem is szólnék hozzá, de a pattanásra fogkrémet megvétóznám!!!

a pattanás ugye eltömődött bőrpólustól lesz.. és ha bekened fogrkémmel a bőröd, akkor nagy az esély rá, hogy további pólusokat tömsz be.. bár valóban szárítja a bőrt

inkább szappannal mosd át az arcod úgy, hogy a szappant fenthagyod 5 percre az arcodon! azt ki tudod mosni, és szárítja is a bőrt


de ha már itt vagyok, mutathatsz képet:D

2013. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A kiegyensúlyozt, magabizos nők akik vidámak vozóak a férfiak számára.

Fogrémet tényleg ne keny a patanásra, azt herpeszre használják mert szárít. A kezed ápolására használj bőrradirt majd kend be körömvirág krémel vastagon ész hagyd rajta legalább 10 percre majd a felesleget töröld le, ezt a lábbaddal is megcsinálhatod puha bőrt eredményez. Lehetöleg este csináld és ne mosd

2013. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Bocs véletlen elkűldtem

Szóval ne mosd le. Fűrdés után baba olajal kend be a nedves bőrt, olyankor amikor megtörölköztél de nem vagy teljesen száraz. Vagy önte a fűrdővizbe belölle. Sokkal hatékonyabb mint a testápoló:-)

2013. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)) Jöhetnek még ötletek, nagyon örülnék neki :D :)) Az jó, ha halványan kihúzom szemceruzával a szemem alját, (belül) ami kihangsúlyozza a szemem? Az vonzóbbá tudja tenni a lányokat? (leginkább fiúktól kérdezem, nekem nincs csúnya szemem, mondjuk kicsit kicsi)
2013. febr. 21. 20:17
 5/7 anonim válasza:
Inkább fölűl közel a szempillához.
2013. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Natúr sminkhez ami inkább csak kiemel mint látszik: színezett hidratáló, van tiniknek is ami pattikra is jó, vagy bb krém. Szempillaspirálból egy réteg barna nyugodtan mehet. Szemöldököd fésüld át használ színtelen fixálót így nem lesz kusza. Színtelen labelloval is csilloghat kicsit az ajkad. Pici krémes pirosítóval üde lehet az arcod. A szemöldök alá pedig kicsi highlighter. A hajad mindig frissen mosottnak látszódjon. Sokszor az ápolt haj ezerszer többet ér mint a smink. Sajna már nem vagyok tini, így nem tudom most mi a menő, de nem kell megjátszani magad, légy mosolygós nyílt, ne játszadozz senkivel, aki nem tetszik annak mond meg aki meg igen annak is. És a csücsörítős nem kamerába nézős, tükörből készült pucsítós fotókon röhög a fél világ azokat felejtsd el:) belenézni a kamerába és elő a legszebb mosollyal:)( na ezt csak a faceboook meg ilyenek miatt írom) [link] Itt egy szép nagyon natúr de mindent kiemelő smink a száj színe talán kicsit sok suliba.
2013. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mákostésztát kensz a bőrödre és kifekszel napozni->lemosod és gyönyörű lesz:) Komolyra fordítva: külsődet hozzáértőkre bízzad és a belsődet meg tudatosan fejleszd (célt kitűzni és elérni)
2013. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!