Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnyán leégtem és félek,...

Csúnyán leégtem és félek, hogy melanómám lenne?

Figyelt kérdés
Kb. 4-5 órát lehettem a napon, a vállam, hasam, karom és lábam csúnyán leégett. Két napja történt. Nagyon világos a bőröm így tényleg csúnya az eredmény és fáj. A lényeg, hogy a combomon észrevettem egy pici fekete/sötétbarna foltot, szerintem olyan 1mm nagy. Olyan mint egy anyajegy csak kisebb, először azt hittem miteszer. Viszont kiesik arról a részről ahol leégtem, ott takarta a nadrág, és fogalmam sincs, hogy eddig is ott volt e. 19/f Kérdezzek rá az orvosnál?

2021. jún. 20. 16:28
A kérdező szavazást indított:
Kérdezzem meg az orvost
Nem kell szólni neki
8 szavazat
 1/1 anonim válasza:
Vard meg par napig, figyeld, hogy valtozik-e az alakja, merete, szine. Ha igen, akkor mindenkepp orvos.
2021. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!