Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Ti csak egy termékc...

Fodrászok! Ti csak egy termékcsaládot használtok?

Figyelt kérdés
úgy értem van egy márka, amiből megvesztek mindent, vagy nem teljesen egységes?
2010. aug. 25. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

az én fodrászaom csak matrix termékeket használ :) direkt néztem még a sampon is az, pedig a fodrászatokban általában tescossal mossák meg a hajad, hiszem úgysem látod milyen, ezért nem veszik meg a drágát, mint mondjuk hajlakkból :S sajna ez a tapasztalatom...


17/L

2010. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem teszkossal, max olyannal amit nem ismersz. vagy tényleg gyagya fodrász :D a fodrásznak érdeke, hogy ne gubancolodjon a hajad, hogy puha legyen, hogy teis megorulj a használatának, és ujra visszamenj. énis matrix cuccokkal dolgozom, de vannak más termékek, amiket szintén imádok, és nemtudom hogy egy szalonban hogy nézne ki hogy a fele cuccom matrix, a negyede alfaparf, a tobbi meg lisap, csak ezért kérdezem, hogy a tobbi fodrász hogy áll ehhez.
2010. aug. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!