Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig olyan "borzosnak"...

Mindig olyan "borzosnak" tűnik a vastagszálú hajam, mintha nem fésülködnék. Van rá megoldás, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés

Folyamatosan összefogva hordom a hajam, mert mindig olyan mintha nem fésülködtem volna. Teljesen egyenes, vállig érő, vastagszálú, dús hajam van. Szeretném leengedve is hordani. Korábban mikor le volt engedve, naponta többször fésülködtem, de nem segített sajnos. Gondoltam veszek hajvasalót. Az megoldaná a problémát? Valami egyszerűbbre gondoltam. Ha valaki tud esetleg ajánlani.

Esetleg jó erre valamilyen balzsam, vagy bármilyen más termék? Kinek mi a tapasztalata? Tartós megoldást szeretnék.

Köszönöm ha tud valaki segíteni.



2021. jún. 20. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ritkítás. Ha töredezett akkor balzsam, hajápoló.
2021. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Hajvasalót ne. Csak rosszabb lesz, tapasztalatból mondom.
2021. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem töredezett. Egészséges. Csak a teteje olyan "borzos" vagy hogy mondjam. :D Szoktam nézni,más lányoknak olyan szép fényes, egyenes.

Balzsamot lehet kipróbálom. Milyen ajánlottok ami hatásos?

2021. jún. 22. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Balzsam helyett inkább hajpakolást. Ha drogériásat szeretnél, nekem az Elseve Dream Long SOS hajpakolása vált be nagyon, hasonló hajam van.
2021. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor az a termék segített neked? Szép egyenes a hajad?
2021. jún. 22. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem alapból hullámos a hajam, de a vasalástól olyan sprőd lett, mint a tied.
2021. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hú, én meg még életemben nem vasaltam.

Csak hát nem is nagyon ápoltam és gondolom ez is gond.

Köszi az ajánlást, utánanézek. :)

2021. jún. 22. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Én Keratinos hajpakolást használok, illetve ha látom, hogy borzos a hajam, nekem az szokott segíteni, hogy megvizezem a kefefésűm, és megfésülködöm vele. Nem lesz Csurom-vizes ettől a haj, de szépen lelapul és nem lesz "borzos". Esetleg egy kis Gliss-kur sprayt is fújhatsz rá.
2021. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem egyenes a hajam hanem hullámos, de elfogadom az eredeti formáját, nem akarom vasalni mert növesztem és a vasalló tönkre teszi a hajam.


#8 voltam.

2021. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!