Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan személy aki a...

Van olyan személy aki a benőtt szőrszálakat eltávolítja?

Figyelt kérdés

Bikini vonalamon nagyon mélyen vannak benőtt szőrszálak, és nagyon látszanak. Sehogyan sem tudom őket már kiszedni. Bőrradír , krémek ,lézeres szőrtelenítés, mindent próbáltam és 2 éve kizárólag kozmetikus gyantáz, de így sem múlnak el.

Ajánlanátok név szerinti személyt aki ehhez ért és ki tudná szedni a benőtt szőrszálakat?



2021. jún. 21. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Én magamnak szoktam kibányászni egy hegyes végű csipesszel.

Óvatosan a szőrtüszőnél ahol látom sötétleni a szőrszálat benyúlok vele, és megpróbálom elcsípni.

Néha meglepő hosszúságú fölkunkorodott darabok jönnek ki.

Ha nagyon mélyen van akkor szokott kicsit vérezni, mindenképp fertőtlenítsd le utána.

Igényel némi fájdalomtűrést a dolog.

2021. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy csúnya benövésem, amivel sebészhez irányítottak. Persze rossz volt a diagnózis is. Kiszedtem magamnak, de mivel már megvolt az időpont hát elmentem sebészetre. Ott mondta a doki h ez már gyógyul, el fog múlni ésnem fog hozzányúlni.
2021. jún. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én orvosi tűvel szoktam kiszedni, előtte persze lefertotlenitem
2021. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
X-Epil SOS nem jó rá? Nekem az szokott használni
2021. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tűvel kiszedem magamnak.
2021. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!