Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedhetném ki ezt a...

Hogyan szedhetném ki ezt a színt a hajamból?

Figyelt kérdés

Nagyjából leírom, ha valakit érdekel az 'előzmény', azt is szívesen megosztom, nem egy extra. 12-es szőke a hajam hosszú évek óta. Nemrégiben egy kis változatosságra vágytam, es elkezdtem hamvasítani. Egy fodrász barátnőm tanácsára kipróbáltam egy számomra új folyadékot, amitől lila lett a hajam bizonyos részeken. Borzasztó volt. A múlt héten ballagásra kellett mennem, sos csinálni kellett vele valamit, hát a szokásos módon befestettük, festék, oxi stb. Azonban a hajam alja konkrétan halvány zöld lett, ami továbbra is csúnya számomra. Ezt mégis hogy szedhetném ki?

Oké, fodrász, de sajnos nincs most erre több 10 ezer forintom, várni se szeretnék heteket, így ezeket a hozzászólásokat kérem mellőzzük. :)

Esetleg egy újabb kör festés (csak az alján) segítene? Vagy bármilyen szőkítőpor? Ha a por, akkor melyiket ajánlanátok, illetve hogy használjam? :)

Köszönöm a segítséget. :)


2021. jún. 22. 20:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10-es! Köszönöm a tippeket :)
2021. jún. 23. 14:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!