Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » COLOURB4! Tapasztalat fekete...

COLOURB4! Tapasztalat fekete hajon való használattal?

Figyelt kérdés
1 éve festem a középbarna hajam feketére. Szeretném belőle eltávolítani, de a fodrászom nagyon nem ajánlja, mert nem ismeri a terméket. Szerinte, ha nincs benne hydrogen peroxid akkor az nem fogja kiszedni. Ő inkább szőkíteni akarja én pedig azt nem szeretném semmiképp. Bele merjek vágni vagy hülyeség? Nincs hosszú hajam 15centi maximum.

2021. jún. 23. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el a véleményeket, úgy tűnik mások sincsenek vele megelégedve. Szerintem is szőkíteni kéne, fokozatosan. Amúgy is csak 15 cm a hajad, akkor tök mindegy. Lehet jobban járnál, ha ledúrnád kopaszra. Neked nem kell ezen annyit dilemmázni, mint akinek 90cm hosszú haja van.

2021. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm már sokat olvasgattam csak friss tapasztalatokat vártam. Azért csak 15 centi a hajam, mert másfél éve kopasz lettem egy szőkítéstől és míg rövid volt nem tetszett barnán ezért lett befestve.
2021. jún. 23. 08:12
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
2 Tudom, ez most nem sokat jelent, de a szőkítést ha rendesen csinálják és megfelelően ápolod a hajad, akkor nem szabadna annyira tönkremenjen, hogy le kelljen dúrni. Másrészt a fekete sokkal rosszabb mint a szőke, kb "lehetetlen" (nagyon nehéz) tőle megszabadulni. Ha kímélni akarod a hajad, akkor fekete soha többet ne legyen.
2021. jún. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:

Nekem vagy 7 év fekete után sötétvörösre szedte le. Utána szőkítettem. De azóta van jobb is annál, pl. ez:

[link]

2021. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
61%
Ha ez megmozdítja a feketét, utána 1 hónap múlva rámész egy syoss lightenerrel és jó lesz.
2021. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted miért lenne jobb otthon, hozzáértés nélkül kísérletezni, mint egy hozzáértő szakemberhez menni?
2021. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nem veszek fölöslegesen. De néha a hozzáértő fodrászok se tudják előre, hogy valakinek máshogy fog reagálni a haja egy két dologra. Inkább hagyom ahogy van.
2021. jún. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!