Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan, hogy nem fogja...

Létezik olyan, hogy nem fogja be a hajfesték a hajam?

Figyelt kérdés

Csütörtökön festettem be feketére az egyébként közepesen sötét barna hajamat. Akkor öblítettem le róla a festéket, és tegnap mostam meg este.

Már utána rögtön is egy kicsit barna árnyalatos maradt, de a tegnapi után még jobban "kibarnult" vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam.

Tartós festék, megvártam a hosszú, erős hajra ajánlott 35-40 percet is.

Létezik, hogy a hajam nem hajlandó beszívni a festéket, és átszíneztetni magát? o.o



2014. márc. 3. 16:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy tartós hajfestéket vettem, nem a néhány mosással kiszedhető fajtát, tehát ez nem lehet probléma.
2014. márc. 3. 16:44
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdés az hogy milyen árnyalat? Mert a boltiak fantázianeve alapján akár választhattál sötétbarnát is aminek "...fekete" a neve, csak épp a valóságban nem az.

Ha tényleg tartós fekete akkor be kellett volna fognia a hajad. Milyen oxit használtál hozzá? Esetleg lehet hogy túl gyenge volt.

2014. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Ugye nem menstruáltál hajfestés alatt?
2014. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A dobozban lévő festéket, és színelőhívót használtam. Egy része fekete volt, így biztos, hogy fekete volt, nem nagyon sötét barna, ami szinte fekete. :(


Második: Mi köze lenne annak a hajfestéshez?

2014. márc. 3. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
menstruáció alatt nem figja be a legtöbb nönek ugy a festék
2014. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez a teória is ugrott, mert ez is alaptalan feltevés. Mármint akkor nem volt semmi ilyen "problémám".
2014. márc. 3. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem pedig az volt hogy barnát vettél, a fekete az aminek 1-essel kezdődik a száma, ha 2-essel az már sötétbarna. A festék maga ettől még feketének látszik mert annyira sötét. Máskor fodrászkellékesben vegyél, csak ott találhatsz valódi feketét, a bolti számozások katasztrofálisak, nem könnyű kiigazodni. Na meg ha túl gyenge az oxi (színelőhívó) hozzá akkor hamar kopik a festék.
2014. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem, 1+ volt ráírva, intenzív fekete néven.

A plusz lehet, hogy felesleges is volt, nem tudom, mennyit számít, egyébként Garnier Color Naturals festék volt.

Nem kékesfekete, vagy lilásfekete, hanem csak és kizárólag fekete.


Vagy az én hajam nagyon "sz@r" hozzá. :(

2014. márc. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!