Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kapható olyan 50+ naptej...

Kapható olyan 50+ naptej amitől kicsit se lehet barnulni és nem ragacsos?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyik SPF50 naptejtől sem fogsz minimálisan sem barnulni, ha megfelelő mennyiséget használsz én újra is kened, ahogy bomlik (nyáron tűző napon legalább óránként, szórt fényben legalább két óránként).


Most az, hogy melyik nem ragad egy jó kérdés, mindenkinek mást szív be a bőre. Nem egyértelmű, hogy arcra vagy testre keresel. Én testre nem találtam olyat egyelőre, ami tökéletes, most a sunozon med octocrylene mentes géljét használom, ez is csúszik mint a fene, illetve a sunozon spf 50 sprayt, ha nincs lehetőségem újrakenés után kezet mosni. Elvagyok velük, megszoktam, hogy fénylek és csúszok, bevilágítom az utcát :D

Arcra pedig canmake Mermaid clear, ne ez aztán egyáltalán nem fénylik, sőt még az én extrém zsíros bőröm is szárítja, teljesen matt. Ezek kívül alkoholos fluidokat használok, minden nap sminkelek és azzal együtt ezek is mattak maradnak. Sima átlátszó púder általában megoldja amúgy a problémát.

2021. jún. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
0%
Testre a Herbária gyereknaptej 50 faktoros. Nem mondom, hogy egyáltalán nem ragad bele semmi de beszívja a bőröm és nem hagy nyomot a ruhán. Enélkül ki se merek lépni a lakásból.
2021. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!