Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsem a hónalja...

Mivel szőrtelenítsem a hónaljam, ha a gyanta sérülést okoz és a borotva sem válik be?

Figyelt kérdés

Extrém gyorsan nő a szőr a hónaljamon (hormonális oka is van, magas tesztoszteronszint, amire újabban szedek gyógyszert), ezért ha ujjatlant akarok felvenni elindulás előtt kell szőrtelenítenem pár órával, mert ha előző nap este teszem már feltűnő a fekete szőrtüszők - ez már feltűnő ezért kínos megjelenést okoz.

Gyantával próbálkoztam, ugyan magas a fájdalomküszöböm de ez nekem is sok volt, plusz vérzett több szőrtüszőm utána, és nem is szedte le mindet. A hideggyanta meg egyáltalán nem működött.


A wax hónaljra működhet?



2021. jún. 24. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én epilátort használok. Teljesen jó.
2021. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Megkell tanulni rendesen gyantázni és működni fog . Az enyhe vérzés pedig normális .
2021. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is epilátort javasolnék, vagy ha van rá kereted érdemes lehet beruházni egy otthoni villanófényes szőrtelenítőre. Nekem philips lumea van, hónaljon nem annyira használom, mert nekem ott sötét a bőröm de a lábamon és a karomon csodákat művelt. Privátban megírod esetleg milyen gyógyszert szedsz, és hogy használ-e? Nekem is hasonló gondom van, de nem érzem hogy bármit hatna amit felírtak.
2021. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a probléma a gyantázással, hogy feltépi a bőröm felső rétegét. Már több gyantát próbáltam, különböző márkától, és az egyébként sérülésmentes karomon és lábamon is vörös foltok maradnak hetekig, amíg visszanő a bőr.
2021. jún. 24. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Akkor rossz gyantát használsz és rossz technikát . Leginkább rossz a technika azért vannak a véraláfutások . Érdemes lenne akkor elmenni egy kozmetikushoz és megtapasztalni milyen egy jó gyantázás .

Epilátor a legfájdalmasabb szőrtelenítő forma .

Ha van pénzed akkor egy Ipl gép beruházása pl.: Philips Lumea

2021. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem véraláfutásom lett, hanem konkrétan leszakadt a bőr egy rétege, és ezért égési sérülésre hasonlító hámlás lett a felületen. Sokszor nem gyantáztam még, így biztos rossz a technikám, legközelebb kozmetikusra bízom.

Köszönöm a válaszaitokat:)

2021. jún. 24. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikusban is lehet csalódni. A nyaramat tette tönkre 2015-ben a perdita.
2022. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!