Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy távolítsam el a hónaljamr...

Hogy távolítsam el a hónaljamról a "bundát" anélkül, hogy utána tiszta kék-zöld folt legyen az egész?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig epiláltam, de gyakran a szőrrel együtt a bőröm is ment, napokig szinte hozzá se bírtam érni, és minden volt csak esztétikus nem... Nemrég megpróbálkoztam a gyantával, de az történetesen csíkonként kb 5 szálat ha eltávolított, borotválni meg semmi kép nem szeretném, hiszen hip-hopp meg erősödne, és az ég világon semmi kedvem nincs napi másfél órában a hónaljamról erőszakolni a szőrzetet lefelé.

Tudnátok ajánlani valami kíméletesebb, de még is hatékony módszert, vagy esetleg valami olyan gyantát, ami ér is valamit és nincs aranyárban?

Előre is köszönöm, megy a zöld kéz! :)



2016. ápr. 12. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
gyanta kozmetikusnál!
2016. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

cukorgyanta?

Én a bikini vonalam szoktam azzal szedni. Hátránya: meg kell tanulni elkészíteni. Első pár alkalommal lehet nem lesz valami jó az állag és alkalmas gyantázásra.

2016. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így olvasva te életedben nem próbáltál borotválkozni... pedig az a legjobb, és nem erősödik a szőr attól hogy levágod... plusz fél percig sem tart leszedni 2 hónaljról. Leggyorsabb, legegyszerűbb, legkíméletesebb.

De ha jó gyantát akarsz akkor elasztikus meleggyantát vegyél. Az kiszed mindent és egyszerű használni. Persze ha érzékeny a bőröd akkor felejtős minden gyanta, és epilátor is.

2016. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden módszert kizársz! Nekem olyan rajta a szőr mint a drót. Borotválom,semmi gond nincs vele.
2016. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borotva. Nem erősödik meg, nem kell megvárni hogy visszanőjön, zuhanyzás közben is le lehet szedni, tényleg kb fél perc az egész.
2016. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!