Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemény erről a hidratáló...

Vélemény erről a hidratáló krémről?

Figyelt kérdés

[link]


Érzékeny a bőröm, és ez elvileg arra van. A krémmánia oldalon csak pár véleményt találtam, azok pozitívak voltak, de gondoltam hátha tud valaki itt is véleményt mondani.



2021. jún. 26. 18:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Avon??

Lépj be Facebookon a Skincare junkie csoportba. Meg fogsz lepődni...

2021. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
99%
Az összetevőibe van alkohol és parfüm, egyáltalán nem jó. A 20 faktoros fényvédő pedig nyárra nagyon kevés.
2021. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Érzékeny bőröm van, a parfümözött krémeket/lemosókat messze kerüld, ez a tanácsom. :/

Előző két választ nem értem miért kellett lepontozni.

2021. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nagyon drága bőrápolási termékeket én nem engedhetek meg magamnak (The Ordinary és társai). Alapból szinte mindenből garniert használok, mert az ennél olcsóbb pl Balea az már nem tetszik a bőrömnek. Viszont semmi jó garnier hidratalot nem találtam.

Az Avonnal eddig nem volt csalódásom. Viszont sajnos tényleg van benne parfüm, ezt először észre se vettem.

Utolsó, esetleg meg tudnád mondani neked milyen tüneteket okozott? Ha pl parfümös vagy alkoholos termeket használtál.

2021. jún. 26. 19:08
 5/22 A kérdező kommentje:
Plusz nem a fényvédelem miatt választok arckrémet. Most lehet támadni. 19 vagyok és még nem érzem szükségességét.
2021. jún. 26. 19:09
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell drága dolgot venni, de ha már valamit rá kensz az arcodra akkor az jó minőségű legyen, mert ha nem az annak semmi értelme.

Én a babydream extra sensitiv arckrémét használom ami 600 Ft, nem tartalmaz parfümöt, alkoholt, színezéket.

Az lehet hogy nem érzed szükségét a fényvédelemnek, de ne akkor kezdj majd el minden féle ránctalanítót magadra kenni mikor már kialakultak, mert nem fogja eltűntetni. Idejében kell elkezdeni a fényvédő használatát.

Amíg mindenféle alkoholos, parfümös dolgot rá kentem az arcomra aknés volt, miteszeres. Mióta oda figyelek az összetevőkre azóta sokkal szebb lett a bőröm

2021. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

A drága dolgosat az elsőnek írtam,mert az a csoport amit irt csak olyanokkal van tele :)

A fényvédővel kapcsolatban meg mondtam hogy lehet nyugodtan támadni. De azért köszönöm a válaszokat.

2021. jún. 26. 19:28
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Én nem támadtalak, csak elmondtam miért fontos.

De egyébként egy the ordinarys hidratáló krém se kerül sokkal többe mint amit te belinkeltél. Olyan 2ezer Ft körül van.

2021. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Ordinary nem drága!
2021. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Avon katalógusban kedvezményesebb az ára, sokkal.

És itt nincs szállítási költség sem ami néha több mint maga a termék sajnos.

Minden esetre kipróbálom és ha nagyon nem tetszik a bőrömnek abbahagyom.

Shea vajat is szoktam használni az arcomra már lassan 1 éve, abban is van parfüm de teljesen meg vagyok vele elégedve, semmi bajom nem lett tőle. Persze gondolom a mennyiség is más. Majd kiderül.

2021. jún. 26. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!