Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves amatőr és profi fodrász...

Kedves amatőr és profi fodrászok, kérhetnék segítséget tőletek hajfestéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szőkésbarna hajam van. Nem mondanám határozottan szőkének, de nem is az a tipikus barna haj.


Valami ilyesmi, ennél egy picivel vörösesebb árnyalatú, de elég közel áll ehhez: [link]


Szeretném kiszőkíteni pár árnyalattal. Valami hasonlóra gondolok: [link]



Milyen szőkítőt ajánlanátok, ami JÓ minőségű, és a legkevésbé roncsolná az amúgy elég vastag szálú, dús, vállig érő hullámos hajam??


Ja, és vörös hennával festettem 8 hónapja. Meg kell várnom, hogy a henna teljesen lenőjjön, vagy elég idő telt már el, hogy kémiai festéket használjak??



Egyébként nagyon világos a bőröm, kék szemem van, és nagyon szeplős vagyok.



2021. jún. 26. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A henna miatt még fodrásznak is kihívás lenne. Ne próbálkozz otthon
2021. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből baj lesz.
2021. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem egy csomó ismerősöm szőkítette otthon a haját, és semmi baja nem lett :))
2021. jún. 27. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És a csomó ismerősödnek is volt előtte hennázva a haja??? Mert itt alapvetően a henna a probléma, ami a fodrászoknak is feladja a leckét, mert nem úgy reagál, mint a normál festékek, hiszen teljesen más a hatásmechanizmusa.
2021. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaaa értem. Hát akkor addig nem tudom szőkíteni, míg le nem nő? ://
2021. jún. 27. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan
2021. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ohh :((((((


Azért köszönöm a segítséget!

2021. jún. 27. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!