Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miből van a naptej, hogy...

Miből van a naptej, hogy ilyen drága?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy szezon termék meg minden de komolyan még egy Rossman sajátmárkás naptejért is képesek több mint 2000 Ft os elkérni és akkor a Niveáról ne is essék szó ami 5000 ft ot súrol? Mi van benne olyan drága?

2021. jún. 26. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon jó kérdés
2021. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

A Rossmann saját márkás naptejek olyan 1500-1600 Ft körül vannak (én is most vettem nem rég és csak ez az egy volt megfizethető), ajánlom azokat, ha nem akarsz egy vagyont költeni naptejre.


Én inkább azt nem értem, hogy az arcra készült naptejek miért olyan drágák, 5-6-8ezer ft, és 50 (ÖTVEN) ml? Mert még a 200ml-es kiszerelést inkább megértem.

2021. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Rá van írva, olvasd el!
2021. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Az ár csak részben az összetevőkből áll, de nagyon sok minden hozzátesz még. A csomagolásuk, a gyártás, szállítás, marketing, de maga a termék kifejlesztése is, hiszen azért ez nem úgy van, hogy csak összekevernek valamit és kész. Nem vagyok tájékozott a témában, úgyhogy részletekkel nem szolgálhatok, de ez egy összetettebb folyamat. Főleg az arcra való fényvédőjé, hiszen ott érzékenyebb a bőr, de ami még problémásabb, hogy a legtöbben elvárják, hogy könnyed legyen, gyorsan beszívódjon, ne hagyjon fehér nyomot, ne csillogjon nagyon tőle a bőre stb. Meg persze haszon is van rajta, különben nem érné meg gyártaniuk.

De több árkategóriában is lehet kapni és az olcsóbb se feltétlenül rosszabb, szóval csak utána kell nézni melyik milyen és mit érdemes venni annyiért, amennyit te rászánnál.

2021. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Napból és tejből.
2021. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Elsőre azt gondoltam, azért, mert mostanában annyit cikkeznek a fényvédelemről, hogy aztán mindenki agyba-főbe veszi. Aztán eszembe jutott, hogy a szüleim gyerekkoromban már félve vették le a polcról, és akkor is két évig használtuk ugyanazt a flakont, szóval éppen olyan drága volt, mint most.


Szerintem kissé eltúlozzák a fontosságát, én már 17 éve nem használtam naptejet, és még soha nem volt belőle probléma, még csak le se égtem.

2021. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

"én már 17 éve nem használtam naptejet, és még soha nem volt belőle probléma"


Aztán maradjon is így.

2021. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
27%
Az én naptejem már vagy 2-3 éves, sőt lehet, hogy több is van azés semmi, de semmi baja. Nem is fogyott el, pedig én aztán rengeteget utazom, rokont látogatok és nyaralok a nyár folyamán. Szóval nem kell feltétlenül minden évben újat venni.
2021. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
* az és
2021. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Formulázás, termékfejlesztés, na meg a külsőségek. És sajnos a legolcsóbbak is legalább 1500-2000 Ft-osak, ha pedig arcra, minden napra keresel (én pl minden nap használok), akkor pedig vannak magasabb igények. Pl ne hagyjon fehér réteget, ne zsírosítson, de jól védjen. Én úgy vagyok ezzel hogy érdemes rá költeni, hiszen itt a bőr egészségéről van szó.
2021. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!