Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felnyírassam oldalt vagy...

Felnyírassam oldalt vagy hátul a hajamat szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon kipróbálnám ezt a hajat. Most hátközépig érő hosszú hajam van. Ahhoz szerintem jobban passzol a hátul tarkónál felnyírt változat, de össefogva kicsit furcsán néz ki szerintem. Ilyesmiket néztem:


[link]



Nagyon tetszik az oldalt felnyírt bob is, de nem terveztem idén rövid hajat vágatni.

[link]


[link]


A visszanövesztés részétől is tartok kicsit.


Fiúk, nektek tetszenek a hasonló hajú nők?



2021. júl. 2. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem fiúként gyengém ezek a felnyírt hajak. Nagyon szexinek tartom, de tudni kell viselni, meg nem mindenkinek áll jól.
2021. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekem ez nagyon tetszik nem furcsa össze kötve. Annyi hogy még jobban nézzen ki az egészet egy hossza 3mm nyirsd fel nem kell abba a kis részbe átmenet az úgy nem tetszik

2021. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
25 eves korig mig babaarcod van. Amugy fius.
2021. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok sokkal jobb így mert ha felkötni is jó amikor meleg van nem kell azzal bajlódni az ottani kiálló hajjal.

Még szerintem úgy csináld meg a fent én általam belinkelt felnyírás, hogy két oldalt marad és ahogy jön hátra nem kanyarodjon le hanem jöjjön az is egyenesen.

2021. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Még 25 alatt vagyok, és elég lányos arcom van. Pont emiatt lehet hogy nem illik az arcomhoz.


2. a 3mm ezen a képen a hosszabb része az átmenetnek? vagy valahol középen van a 3mm?

2021. júl. 2. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ilyenre gondoltam amit leírtam a 4es

2021. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem fiús. Ha lányos az arcod akkor jól fog állni.
2021. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az alján és a közepének a kettő között azzal sokkal szebb mint ez a felfelé átmenet ebben a felnyirasban
2021. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagány, nekem nagyon bejön.
2021. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is
2021. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!