Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy felnyírhassam a hajamat?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és a szüleim nem engedik hogy felnyírjam a hajamat ilyenre szeretném: [link]

Fültágítót megengedték pedig az sokkal extrémebb mint ez a felnyírt haj.Szóval hogyan vegyem rá a szüleimet hogy felnyírhassam a hajamat?



2016. okt. 24. 16:50
 1/8 anonim válasza:
92%
Szerintem ne nyírasd fel. Ez persze csak az én véleményem, azt csinálsz, amit akarsz, de most gondolj bele. Felnyíratod a hajadat. Akkor még úgy jól néz ki, de amikor már úgy döntesz hogy nem szereted meg inkább visszanövesztenéd, akkor olyan csúnya, amikor a hajad többi része tök szép, hosszú, ott meg a kis rövid hajak kikandikálnak. Meg ha felfogod akkor a rövidebb részt nem tudod és az csak ott van. Érted mire gondolok szerintem. Meg amúgy is 15 éves vagy. Annyira felesleges elcsúnyítani a hajadat. Az nem szép. Nem csodálom amúgy hogy a szüleid nem engedik. És még egyszer mondom ez csak az én véleményem. De azért szerintem gondold még át. Rengeteg ismerősöm van aki felnyíratta és borzasztóan megbánta.
2016. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj ilyen hajat. Nekem volt és nagyon megbántam.


Ha nagyon vágysz ilyenre, akkor mindenképp úgy csináld, hogy könnyű legyen takarni.

Másrészt ez csak vékonyszálú hajon mutat jól.

2016. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

úgy akarom hogy el lehessen takarni mint itt :D

[link]

2016. okt. 24. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, pont annyi idősen, mint Neked :) És, én imádtam. Viszont, meg kellett növesztenem, mert akkor nagyon nagy divat lett és boldog-boldogtalan felnyíratta.

Igaz, azóta is megfordult a fejemben, de inkább békén hagyom.

Én azt mondom, ha ilyen vágyad van, akkor azt most kell kiélned. Én nem tudtam kiélni ezt-azt és most mindig megkapom, hogy fel kéne már nőnöm. Érdekes dolog ez.

2016. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megengedték :D
2016. okt. 29. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Hordd egészségfel :D
2016. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én imádom ezt a hajat lányokon, szerintem vagány
2018. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is
2021. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!