Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Striás bőrű emberek, ti...

Striás bőrű emberek, ti jártok strandolni?

Figyelt kérdés
Rajtam sajnos nagyon sok van, a belső combjaimon, a fenekemen és a csípőmön is. Már 10 éves koromban kijöttek. Igaz, hogy fehérek, de nagyon szembetűnőek. Rövidnadrágot sem merek felvenni, nem hogy fürdőzni menjek.

2021. júl. 3. 10:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kicsit nyisd ki a szemed jobban, mindenféle típus megfordul a strandon. A stria narancsbőr, csak közelről látszódik.
2021. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak hibái, max jól rejtegeti. Ne másokhoz hasonlítsd magad.
2021. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Rajtam is sok van, ahogy különféle hegek is. És akkor mi van? Eszembe nem jutott szégyellni magam miatta. A narancsbőr jobban zavar, mert az ellen tehetnék.
2021. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha rá vagy görcsölve a témára, akkor mindenhol tökéletes bőrű lányokat fogsz csak látni, és nem veszed észre, hogy az emberek többsége nem topmodell.

Senki nem fog senkire ujjal mutogatni, hogy nézd már, milyen striás a bőre!

2021. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én mindenhol csak hibátlan bőrű lányokat látok."

Mert a pocsék önértékelésed és önbizalmi problémáid miatt csak ezt veszed észre, csak ezt keresed. Ne akar megvonni magadtól minden örömöt valami hülye komplexusok miatt, téged sokkal jobban érdekel az egész mint bárki mást a strandon. Mindenki azért megy, hogy jól érezze magát, nem azért, hogy hibákat keressen rajtad. Kezdj valamit az önbizalmaddal és tanuld meg leszarni az ilyesmit.

2021. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
én járok, és egyátalán nem zavar mert ez egy természetes dolog
2021. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!