Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi volt a legnagyobb baki...

Mi volt a legnagyobb baki amit elkövettél a hajaddal?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra, hogy házilag ügyeskedtél és elégetted, esetleg valamit teljesen elrontottal..

Hogy élted meg? Viccesen vagy sírva?



2021. júl. 4. 16:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egész életemben vékonyszálú hajam volt. Elmentem egy éve kb fodrászhoz. Kértem, hogy rétegesen vágja. Erre össze vissza mintha megpörgetett volna egy rulettet, úgy vágta a tincseket. Tisztára kiritkította, és a hátulja nem lett egyenes, otthon magamnak igazítottam meg, és még így lett egyenesebb.


A bakit ott követtem el, hogy egy olyan fodrászhoz mentem, akinek csak a saját elképzelése számít, és már előtte is máshogy csinálta meg a hajamat, mint ahogy kértem.

2021. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ismerős, ezért nem járok fodrászhoz :D
2021. júl. 4. 16:59
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Fuu rengeteg volt.

Óvodásan koromvago ollóval vágtam frufrut.

13/14 évesen beleragadt a fésű a hajam a és tovestul kivagtam.

Szintén 14 évesen valamiért Neki estem a hajamnak és össze-vissza nyírbáltam. Annyi dereng, hogy farsang volt és ilyen emos hajat csináltam magamnak 😆

20 évesen nekiálltam kiszokiteni a sötétbarna hajamat(ez még talán festett is volt). Borzalmas lett az eredmény, úgyhogy otthon feketével festettem be.

Szintén 20 évesen oldalt kinyirattam a hajam fodrásszal, de szarul csináltak meg. Nődőgélt és 3-4 hónappal később az egészet rövidre vagattam.

Aztán a rövidet kezdtem kiszokiteni, de már ésszel.


Hirtelen ennyi jutott eszembe 😆

2021. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nekiálltam kiszőkíteni 12-es oxival a fekete derékig érő hajam mert vissza akartam kapni az eredeti hajszínem, mondanom sem kell hogy borzalmas ötlet volt mert vállig érőre leégettem.
2021. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nekem rikító lila lett mert én okos vettem egy 400ftos festéket 🤦‍♂️

Szerencsére mindig van otthon több doboz festék, így befestettem feketére.

2021. júl. 4. 18:01
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkori hajvágás nekem is megvolt :D

Idősebb korban: festett fekete hajam volt és vöröset akartam. Nővérem mondta, hogy vigyek szőkítőport és megcsinálja én meg belementem...

Kiültetett az udvarra(nyár, kb 30 fok) és hozzálátott. Alapból baromi lassan csinálta és tartott egy kávé szünetet.

Képzelhetitek az eredményt. Volt vagy hat színe a hajamnak 😅 kellett pár festés mire egyforma lett, viszont a szőkétés kikészített szóval várnom kellett vele

2021. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Kiskoromban hagytam apámnak, hogy nulla hozzáértéssel saját kezűleg vágja a hajamat. Maradjunk annyiban, hogy az utolsó eset után legalább tíz évig nem engedtem senkit ollóval a hajam közelébe, nehogy újra pórul járjak.
2021. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%
Egyszer 2 hétig nem borotváltam le. A végére mintha mindig sapka lett volna a fejemen, nagyon gáz volt.
2021. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Metionin ***** válasza:
100%

Nem én követtem el, hanem anyám, az én hajammal. De ő többször. 14 voltam, anyám kitalálta, hogy bedaueroltatja a hajam. Valamiért megszállottan rajongott a göndör hajért és irritálta, hogy nekem egyenes. Ha volt valami ünnepség a suliban, órákig kínzott a hajsütővel de a hullám általában addig se tartott, amíg beértünk a suliba. Na, 14 voltam amikor megvilágosodott, hát persze, hogy nem gondolt ő eddig a dauerra. Hazajött, közölte hogy megyünk fodrászhoz, én már éreztem hogy ebből baj lesz. Mondta, hogy ne féljek, hullámosra akarja a hajam csak. Természetesen pulikutya göndör lett, amit ki se lehetett fésülni. Én vergődtem, anyám röhögött rajtam, hogy hiába vergődök, ez már így marad és kurvára elégedett volt magával. Amíg meg nem vártam hogy kimenjen a kertbe, mert akkor szépen alaposan megmostam és szinte teljesen ki is jött belőle a dauer (megjegyeztem amikor a fodrász mondta, hogy nem szabad most 3 napig mosni). Orbitális balhé lett de nem érdekelt, én nem akartam göndör hajat.

Másik eset hasonló volt, egy évre rá. Akkor voltam nyolcadikos, tablókép. Anyám kitalálta, hogy a tablóra levágatja a hajamat vállig érőre. Persze sokkal rövidebb lett és a vénasszony akihez vitt, nem szedte meg, így alul jóó vastagon ott volt mintha otthon csaptam volna le magamnak, ráadásul be is sütötte mert anyám még mindig a göndörrel volt ki. A tablófotózás iskolaidőben volt, a mosdóban szépen kimostam a sütést a hajamból, megszáradt mire sorra kerültem, úgy kevésbé volt szar. Hát ha úgy nézzük a dauernél még mindig jobb volt. Ezután már elköltöztem koliba, így szerencsére nem tudta anyám befolyásolni a kinézetemet többé. Kaptam ösztöndíjat és versenyeken nyertem pénzt, abból vettem ruhát és fodrászhoz is abból mentem ha kellett. Azóta egyetlen egyszer cseszte el a hajam a fodrász de könnyen javítható volt és utána nem mentem hozzá többé.

2021. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szegény akkor volt kaland a hajaddal kapcsolatban
2021. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!