Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi volt a legnagyobb baki...

Mi volt a legnagyobb baki amit elkövettél a hajaddal?

Figyelt kérdés

Gondolok olyanra, hogy házilag ügyeskedtél és elégetted, esetleg valamit teljesen elrontottal..

Hogy élted meg? Viccesen vagy sírva?



2021. júl. 4. 16:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
16 éves voltam. Én elmentem a fodrászhoz úgy, hogy egy hosszabb pixie hajat akartam, mutattam neki 3 képet, hogy honnan mi tetszik, erre úgy megkopasztott, hogy a nyakamon nem volt hajam semennyi, a legtöbb helyen fél-1 centi volt a hossza és egy sávban volt 3 cm, meg egy kb 4-5 centis frurfu. Férfi fodrász volt amúgy, és nem értett a női hajakhoz. 900 forintot fizettem ezért a "csodáért", de többet biztos, hogy nem megyek hozzá😅 pedig szerinte elvileg jobb volt, mint a bubi... hát nem😂
2021. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
És utána hogyan hordtad a hajad lett rövidebb hogy egyformán nőjön? Vagy hogy ment utána a novesztes?
2021. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem szólt (#11 vagyok), akkor válaszolnék, ha nem, akkor csak meghallgatod😅

Egy páran eléggé leszólták a hajam és nekem se tetszett ezért egész nyáron nem mentem fodrászhoz, majd szeptemberben (azt hiszem az volt🤷‍♀️) elmentem ahhoz, akihez amúgy járni szoktam-az olcsó nőhöz azért mentem, mert a szokásos másfél-2 hónapig nem tudott volna időpontot adni🙄-és megmondtam neki, hogy a nyakamnál nyirja fel kicsit, oldalt vágja le annyira, hogy ne lógjon a fülem re,elöl meg legyen egy hosszabb frufrum. Így kb hasonlítottam arra, ahogy kinézni akartam, de annyira nem voltam elégedett és azt hiszem 14 hónapig nem voltam fodrásznál. Nagyon kínos volt a kínos fázis, össze-vissza hosszúságú volt a hajam és a választékot, alvási szokásaik és hajhosszom kombinációja miatt hónapokig úgy nézett ki a fejem, mintha egy pénisz makkja lenne, a busz ablakában ahányszor megláttam a sziluettjét, szégyelltem magam, hogyan mehetek így emberek közé 😫. Végül valamikor szeptember végén kértem időpontot és talán november elején sikerült kapnom egyet. Anya mondta, hogy "ne vágass sokat", de én hajthatatlan voltam. Utáltam azt a káoszt, ami a fejemen volt, így egy nyaknál felnyírt elölre felé hosszabbodó bubim lett frufruval, amit imádtam, főleg összekötve hordani, aranyos fejformát adott és imádtam a kis pici copfot.

Azóta az megnőtt, majd lett belőle ilyen V alakú hátul hosszabb, meneteles, tépett valami, szintén frufruval, majd ezt befestettem vörösre (kb 5-6* 10 hónap alatt, mindig más árnyalatra), aztán levágattam egyenletes hosszúságúra, kicsit rétegesre, frufruval, a vállam fölé, majd 4-5 nap múlva már nem tetszett, hogy vörös (egy irritáló nőhöz lettem hasonlítva, nekem meg egy volt óvónőm jutott eszembe magamról😬), így másfél-2 héten át interneten működőnek írt festékeltávolító praktikákat folytattam. Amúgy működtek, de nem elég gyorsan és ilyen kimosott színe lett, ezért befestettem nagyrészt feketére, aztán ami kimaradt, azon átmentem egy 6./7. féle vörös festékkel, hogy ne az az élettelen ronda színe legyen, mint amilyenre kifakítottam😅

Ez a hajam 3 éves történelme😌

2021. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi lemaradt hogy 11es de huh ez igazán nagy és érdekes sztori. Ezek szerint jól kiprobaltal minden haj stílust ezek szerint volt ami jó volt volt ami nagyon rossz lett. De így összegezve mennyire látod jónak hogy így sok mindent ki tudtál próbálni.

Amikor elcsesztek a hajad nem gondolkodtál azon hogy akkor a másik véglet ha már olyan kicsire felnyírt lett hátul a hajad?

2021. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

Hát, én elég jónak látom🤷‍♀️ Őszinte leszek, sosem értettem azokat a nőket, akik 2-3 havonta járnak fodrászhoz, otthagynak párezer/pártízezer forintot és kb ugyanúgy néznek ki. Én évente 2-3* járok fodrászhoz, a tört végén miatt és úgy vagyok vele, ha már úgyis megyek, kinéznek valami új sérót. Legfeljebb 1-2 évet bírok ki ugyanazzal a hajjal, azt is úgy, hogy a felét azzal töltöm, hogy a változást fontolgatom, mert "unom a fejem látványát". Hozzájön ehhez az is, hogy fiatal vagyok még és elvileg "most kell kísérletezni" - ez szerintem bullshit, de tény, a konzervatív emberkék, míg babaarcom van és 15-nek tűnök, nem szólnak meg semmiért😂

Ha a másik véglet alatt a kopaszságot érted akkor arra azt mondom: de, ugyanakkor van 3 dolog ami visszatart:

1. szerintem nem állna jól és sokat rontana a külsőmön, zavarna, hogy fázik a fejem a szélben, nincs mit elválasztani, csak úgy vagyok😅

2. Sokáig tartana, mire megnőne, 9-10 hónapig bénán néznek ki

3. Dermatillomániám van, de nagyon durva, 10-12 éve. Folyton véresre kaparom a fejbőrömet és ez kényszeres. Csak akkor tudom abbahagyni, ha tudom, fodrászhoz megyek, de akkor is inkább a régi foltokat hagyom és más helyeken piszkálom a fejbőröm. A hosszú hajam ezt eltakarja, de a pármilis már nem tudná elfedni. Magát a folyamatot amíg csinálom is elfedni (hisz simán gondolhatják, hogy csak megigazítom vagy elválsztom, esetleg belement valami), illetve a nyomok sem látszanak ki annyira.

2021. júl. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyértelmű hogy nem. Köszönöm.

Hát csak ezért kérdeztem már rá, mert mondtad hogy hátul úgy felnyirta hajad se maradt mondom akkor már nem mindegy hogy a felét még lenyíratod hozzá és teljesen kopasz vagy pár mm lennél.

2021. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%
Levágtam nullással a hajam kétszer is.
2021. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
50%
Férfi vagy ?
2021. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
17: Annyira azért nem lehetett rossz, ha másodszor is megtetted...
2021. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%

Én még kisebb voltam és még rövidebb volt a hajam (most hátközépig ér nekem, akkor meg csak pár centi volt) rágóval játszottam, és annyira fogykos voltam, hogy belekentem a rágót a hajamba.


Nagyon szenvedős kiszedni, asszem inkább a végén már hajvágás lett a vége. :D

2021. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!