Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kihez kéne fordulnom hogy...

Kihez kéne fordulnom hogy megtudjam mitől ilyen a bőröm?

Figyelt kérdés

Régóta szenvedek az arcbőrömmel,nem bírom tovább.Voltak pattanásaim még 13-15 éves koromban de azt ki is nőttem szépen.Az én gondom az hogy tágak a pórusaim,gyorsan zsírosodik a bőröm és rengeteg makacs miteszerem van.:(

Főleg az orromon és annak környékén de ott tényleg nagyon durván.20 elmúltam és egyszerűen 'nem nőttem ki' és rengeteg mindent próbáltam, bőrgyógyász k.sok krémet felírt, 4hónapja pedig yasminlle-t szedek ami állítólag csodát művel mindenki bőrével.Hát az enyém semmit nem változott.Szeretném kideríteni hogy mi ennek az oka?Azzal nem elégszem meg hogy örökletes meg soha nem múlik el mert nem igaz hogy nem lehet megállítani ezt a rohadt zsírosodást, miért akar a bőröm állandóan faggyút termelni?Rendesen hidratálva van, nem azt akarja pótolni,tisztítom normálisan nem túlzottan és nem is elhanyagoltan,egyszerűen nem tudom kihez fordulhatnék.Próbálkozzak még halolaj meg hasonló kapszulákkal vagy ha valaki ajánlana akár egy bazidrága bőrgyógyászt csak tényleg, legyen már valami eredmény,tudjam meg mi okozza ezt:( Azt légyszi senki se írja hogy egyek gyümölcsöt meg mit tudom én, az is pipálva van.:( Nagyon el vagyok keseredve.:( Bocs hogy hosszú lett.


2010. aug. 26. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Első körben menj el KOZMETIKUSHOZ...


Ha ő nem tud segíteni, akkor BŐRGYÓGYÁSZHOZ...


Nem biztos, hogy a legdrágább bőrgyógyász fog segíteni a bajodon, az a lényeg, hogy hozzáértő, tapasztalt legyen!

2010. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg keress fel egy jó kozmetikust, de nagyon nézz körül hova mész, mert csomó hozzá nem értő kozmetikus dolgozik a szakmában. Amúgy nem csak a gyümölcs számít, hanem az egész étrend. Pl. a cukros, zsíros műkaják simán zsírosíthatják a bőrödet, vagy ha nem tisztítod alaposan reggel és este. Milyen kozmetikumokat használsz? Amúgy múltkor olvastam egy itteni fórumon, hogy egy csajnak a lenmagtól múltak el a mitesszerei. Napi 1-2 kanállal eszik.
2010. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek!:) Most kipróbálom ezt a lenmagos dolgot, ha ez sem segít keresek egy jó kozmetikust.Köszi!
2010. aug. 28. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!