Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágattam a hajam és megbánta...

Levágattam a hajam és megbántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Levágattam a hajam, de így most nem annyira tetszik. Megbántam, és nem tudom mit tegyek, hogy jobban tetszen. Gondoltam festésre, de nem vagyok benne biztos, hogy akarom. Esetleg valami szer, hogy gyorsabban visszanőljön? Most egy kicsivel a vállam fölöttig ér. Szeretném, ha minimum a kulccsontomig érne.
2021. júl. 7. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

A ricinus olaj rendszeres használata segít a hajnövekedésben, legalábbis nekem bejött.

Viszont macerás, meg büdös is, amíg a hajadon van :D

2021. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Növeszd meg.
2021. júl. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
3 hónao múlva megnő
2021. júl. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Vágasd le még rövidebbre, mondjuk egy pixie fazonra, hátha az viszont tetszeni fog. Nekem ez nagyon bejött. Ha mégsem áll jól, legrosszabb esetben egy kicsit többet kell várnod, amíg megnő.
2021. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Házi pakolásokat próbálhatsz, de ne várj csodát. Ami szerintem segíthet:

Tojás

Olívaolaj

Méz

Nem túl gusztusos, de szebb lesz a hajad, és gyorsabban nő.

2021. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Formázd, olyan nincs, hogy sehogy nem tetszik, van annyi féle frizura. Egyenes, hullámos, göndör, erre-arra választva, beszárítva, felkötve, összefonva, stb.

Vagy csak szokd meg, úgyis idő, mire megnő. Addig meg ez van, ha nem tetszik is, szóval jobb, ha összebarátkoztok.

A festés könnyen tönkreteszi, akkor pedig még lassabb lesz visszanöveszteni és rendbe hozni.

2021. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg a rízsvízre gondoltam még. Sokat hallottam róla, hogy milyen jó. Esetleg valaki használta már? Ha igen bevált?
2021. júl. 8. 01:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem puhább lett tőle a hajam, és nem töredezett.

Annyira sokáig nem használtam, hogy azt megtudjam, mennyire segít a gyorsabb növekedésben, mert amúgyis gyorsan nő.

2021. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Visszanő.


Én is levágattam, nem az igazi, nem állt jól.


Eltelt 1,5 hónap kb és már sokkal jobb, nőtt ca. 2-2,5 centit (gyorsan nő a hajam) és normálisabban áll.

2021. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!