Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki hosszú haját levágatta kb...

Aki hosszú haját levágatta kb váll alattig érőre, megbánta vagy nem?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem volna hosszú hajat. Évek óta nem volt vágva a hajam, meg is nőtt fenékig. De sajnos csak a nyűg van vele. Amikor megmosom és kivasalom, megnézem a tükörbe akkor tetszik meg minden, de már kötöm is fel mert nem birom elviselni h akad bele mindenbe. Kiengedve soha nem hordom. Éjjszakára is összegumizom. Párom meg anyum is mondja h szép és szerintük ne vágassam le. Télleg sok idő volt mire megnőtt, de nekem teher. Szépnek valóban szép, de gondozni nagyon nehéz. Fésülni is utálom mert folyamatosan tépni kell már annyi a haj. Félek h megbánnám ha levágatnám mert sok ideje növesztem.
2021. febr. 2. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Meg fogod bánni. Én ugyanígy vagyok, szenvedek inkább vele, mert tudom, hogy nagyon meg fogom bánni, hogyha hozzányúlok. Szinten tartom csak a hosszát.
2021. febr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanez volt velem is, de én levágattam. Most hiába van ott meg szép, ha csak én látom napi 2 percig. A rövid haj nekem pl. amúgy jobban is áll. Mikor levàgattam, bántam egy-két napig, hisz milyen szép és hosszú volt, de utána ez is elmúlt, és most már csak élvezem, hogy mennyivel gyorsabb és egyszerűbb vele minden, plusz ha kiengedem se akad mindenhova. Kevésbé gubancolódik, kevesebb idő alatt szàrad is. Imàdom ^^
2021. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is évekig volt hosszú hajam, de nyáron már elkezdett idegesíteni. Vágattam egy vállig érő frizurát, nem bántam meg. Sokkal kevesebb gond van vele, a hajmosás, szárítás is hamar megvan. Örülök, hogy levágattam. Ha pedig újra hosszú hajat akarnék, akkor viszonylag hamar vissza tudnám növeszteni, nagyon gyorsan nő a hajam.
2021. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
Egyszer megtettem mert folyamatosan kontyban kellett hordanom munka és gyakorlatok miatt. Akkor nem bántam meg, 4 évig rövid volt, kipróbáltam mindent ami tetszett benne, majd mikor már nem kellett kontyolnom, visszanövesztettem. Most más sok éve megint hosszú, ráadásul végre az egész színes, így nem vágatnám le újra.
2021. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Semmi szép nincs a fenékig érő hajban, romák meg falusi lányok jutnak róla eszembe. Főleg ha már felnőtt vagy. Nekem ugyan csak derékig ért (mármint rendesen derékig, nem amikor a V alakba töredezett lányoknak az az egy csoffadt kis tincs odaér🤣) de emiatt is vágattam le, egyszerűen ízléstelen hatást kelt. Sokkal szebb és kifinomultabb egy normál hosszúság aminek van formája is, nem csak lóg az egész. Én mellig érőre vágattam le de én alacsony is vagyok, ha kifejezetten magas vagy még egy derék fölé érő haj is nagyon szép tud lenni. Ráadásul begöndörítve is szép és nem úgy nézel ki mintha a faludiszkóba készülnél
2021. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

azt hogy te megbánod e nem jelenthetjük ki, ameddig meg nem tetted.

Mikor levágattam imádtam, kb 6 évig vállig érő hajnál is maradtam. Csak így most jött ki rajtam kb 8 év után, hogy de szép lenne, ha már vagy 2 éve növeszteném.

Szóval a megbánás így volt is és nem is.

1 éve növesztem, tavaly decemberben volt utoljára rövidebbre vágatva (váll fölé 1 cm) azóta 2x volt egészségyügyi 1-2cm vágásom. Most a lapockáim közepéig ér.

Szóval, próbáld ki, de ne ess túlzásba. Vágj a tiédből vagy 10 cm, aztán ha tetszik még mehetsz. Ha nem, akkor “hamar” visszanő :)

2021. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon megbántam, amikor a derék alá érő hajamat vállig levágattam, olyan semmilyen lett az eredmény. Utána azt mondtam, akkor már legyen teljesen rövid inkább, lett belőle egy pár centis pixie frizura, azt viszont imádom azóta is.
2021. febr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én kb egy éve levágattam a hosszú hajam vállig érőre, és baromi felszabadító érzés volt, mert nagyon régóta akartam de sokáig nem mertem csinálni. Magamra tett elvárások stb miatt. Azóta csak rövidebbre és rövidebbre vágatom és egyre jobban tetszik mert sose állt igazán jól rajtam a hosszú haj, meg sokkal könnyebb most mosni és fésülni. Már nem bírnám újra hosszúra növeszteni.
2021. febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül levágattam. Télleg felszabadító érzés. Szép volt az a hosszú haj de már nem bírtam kezelni.
2021. febr. 15. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!