Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A felső combotokat is szoktáto...

A felső combotokat is szoktátok borotválni, vagy csak lent a sípcsont/vádli részt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gyantázom, de nekem igen, kell a combomat is...
2021. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nekem ott is ugyanügy szőrös, mint lent.
2021. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem olyan durván szőrös a combom, de én ugye mindig epilálom a lábam. És a combomat is mindig próbálom, csak a combomon levő szőrszálak nem olyan hosszúak, és az epilátor nem nagyon akarja őket leszedni. Szóval van amikor úgy hagyom, de van amikor borotvával átmegyek rajta. Igazából engem a combom szőrössége nem zavar, nem olyan durva, de amikor rövidnadrág, szoknya, vagy bármi van rajtam, akkor én azért észreveszem, hogy ott bizony szőrös, és zavar is, de sokszor lusta vagyok borotválni pluszban.
2021. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ott is ugyanolyan szőrös, sőt.
2021. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én epilálni szoktam a lábamat. A combomom csak egy-két szál van, az is világos, úgyhogy inkább az alsó lábszáramat szőrtelenítem. Néha felmegyek a combomra is az epilátorral, de akkor is csak pár szálat lekapok, őszintén szólva nem érdekel, ha marad rajta pár. 🤷‍♀️
2021. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😊
2021. júl. 8. 18:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, muszáj, mert férfimód szőrös vagyok.
2021. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szoktam. Lehet, hogy ott kevésbé szőrös, de annál jobban undorít...
2021. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam ott abszolút nincs szőr
2021. júl. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szoktam
2021. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!