Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet annak az oka, hogy a...

Mi lehet annak az oka, hogy a sípcsontom mind két lábamon teljesen szőrtelen? Hogy lehetne megoldani, hogy kinőljön rajta a szőr?

Figyelt kérdés
A sípcsontomon kívül az egész lábam szőrös.

2017. szept. 24. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az emberi test nem mindenhol szőrösödik ahol kellene neki.

A szőrösödés nagysága is eltérő lehet .

2017. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott kopik leggyorsabban. A sípcsont háromszög keresztmetszetű s egyik éle néz előre.
2017. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Járjál bővebb szárú nadrágban.
2017. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én még elképzelni sem tudom, sose láttam ilyet, hogy a csontnál valakinek szőrtelen, máshol meg szőrös legyen a lába. Nekem mind2 fullra szőrös elől-hátul. Hacsak nem valami sérülés miatt alakult így, szerintem ezen nem nagyon lehet külsőleg változtatni.
2017. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A farmer kikoptatja
2017. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, valóban sokat járok szűk farmerben, erre nem is gondoltam. :-)

Erre a jövőben oda figyelek.

2017. szept. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!