Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami jó szer pattanás...

Van valami jó szer pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Júniusban konkrétan ellepte a homlokomat a pattanás es azota nem akar elmúlni,nagyon zavar.!😖Esetleg tudtok valami bevált háziszert? Vagy esetleg a gyógyszertárban lehet kapni valamit ami jo ra? Nagyon szepen koszonom előre is!!!

2021. júl. 9. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak a vényköteles termékek segítettek, amiket a bőrgyógyász írt fel.
2021. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Fabulon Tini tonik nekem még felnőtt korban is használ
2021. júl. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is a homlokom volt mindig tele. Gyógyszertári krémek nem segítettek, egy jó bőrápolási rutin igen. Nekem T vonalban zsírosabb a bőröm, így: gél állagú lemosó,G&G B-bomb, majd hidratáló. Még mindig van 1-2 miteszer, de őszintén szólva már így is jó nekem. Használhatsz ezek mellett valami BHA-s hámlasztót
2021. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szepen koszonom mindenkinek !!😊
2021. júl. 10. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!