Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire válhat be ez a Helia...

Mennyire válhat be ez a Helia D hidratáló?

Figyelt kérdés

[link]


Sok értékelése van és jókat olvasok róla, viszont harmincas korosztály vagyok... Elég lehet így is ez a hidratáló? Hialuron savas szérum után gondoltam.


2021. júl. 14. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Az összetevői alapján jónak tűnik (bár nekem az illatanyagok feleslegesek, kerülni szoktam, a bor kivonat pedig inkább csak az élmény miatt van benne, de a bőrrel nem sok mindent csinálhat). Simán előfordul, hogy ami másnak beválik, arra a te bőröd rosszul reagál például pattanásokkal, és ugyanez fordítva is megtörténhet, szóval ki kell tapasztalni. Másrészt viszont én inkább fényvédőt használnék nappal hidratáló helyett. Szintén betölti ezt a funkciót, de sokkal hasznosabb ráncmegelőzés szempontjából.
2021. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg kiválthat egy hidratálót a fényvédő? Lehet akkor úgy, hogy hialuronsavas szérum és rá a fényvédő? Utána esetleg egy kis BB krém?
2021. júl. 14. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet, reggel nem is muszáj hidrataló, de este igen!
2021. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, mehet a szérumra a fényvédő. Sminkelni is szoktak rá, szóval a BB krém is működhet. Annyival macerásabb, hogy fényvédőből nehezebb megtalálni a megfelelőt, mert a legtöbb elég fényes marad a bőrön. Spórolni sem érdemes vele, mert csak akkor van értelme, ha felkened a megfelelő mennyiséget. De púderrel lehet ezen segíteni, szóval szerintem megéri a "szenvedést".
2021. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ, ment a zöld. Próbáltam már pár fényvédőt, pl. Nivea, Garnier, Pupa), de igaz, mindegyiktől fényes lett az arcom. Tudsz esetleg valamit ajánlani, ami neked bevált? Illetve még egy utolsó kérdés: Ha fölé sminkelek, ugyanúgy hatásos a fényvédő vagy így már nem annyira? Valami olyasmi rémlik, mintha valahol azt olvastam volna, hogy emiatt mindig utolsó lépés legyen a fényvédő.
2021. júl. 15. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó lépés az arcápolásban

a smink már nem ide tartozik, ezért jön ez utána, és sminkkel is ugyanolyan hatásos:)

2021. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszi!😊
2021. júl. 15. 14:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszintén, én sem találtam olyan fényvédőt az én árkategóriámban (max. 3-4000 Ft/50 ml), ami ne lenne fényes, úgyhogy marad nekem is a púder. Sőt, már az alkohollal is engedményt tettem, mert eddig azt is kerültem mint összetevőt. Így most a Garnier Sensitive Advanced SPF50-es krémet használom, 200 ml 4000 Ft körül, nem túlzottan zsíros, nem leszek pattanásos tőle, könnyen elérhető, ha kifogy (nem kell rendelgetni, várni, ha nincs készleten), nem pereg le a bőrömről egy idő után, nincsenek fehér csíkok/foltok stb., ennyivel már elégedett vagyok. A másik, amit még szerettem, és szintén elég jó az ára, az Uriage Bariésun Kid SPF50 naptej (szintén 200 ml). Ebben alkohol sincs, és a fényvédő összetevői is modernebbek.
2021. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, rosszul emlékeztem, az Uriage 100 ml-es, de így sem rossz az ára.
2021. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!