Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon, nagyon száraz hajra...

Nagyon, nagyon száraz hajra valami megoldást? Lent mutatok képeket is. Olyan a hajam, mint a képeken. A nagymamámnak még durvább. Ha genetika miatt ilyen, akkor lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Csak az enyém hullámos is. Tini korom óta rengeteg sampont, balzsamot, hajpakolást, olajokat (kókusz, ricinus, üzleti) ecetet, kipróbáltam, de egyik sem segített. Most van egy sampon és balzsam, ami puhított rajta kicsit, de ekcémás emberek nem használhatják. Nekem nagyon durván előhozza a homlokomon. Az avokádó pakolások is segítettek, de nem eleget. Még selyem párnahuzatokat és hajgumikat használok, de ezek nem javítanak, csak megelőzik, hogy ne legyen rosszabb.

Más, akinek szintén ilyen durva volt a haja és segített valami? Vagy ami nektek nagyon bevált? Valami jó keratinos. Esetleg rendeljek japán sampont és balzsamot? Mert nekik nagyon egészséges a hajuk. Gondolom, hogy a táplálkozás miatt, de biztos, hogy a termékeik is jobbak. De azok között is sok van, nem tudom melyiket.



2021. júl. 15. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Szia én tojásos pakolást készítettem rá

Tojást összekevertem egy kis cukorral, ment bele kókusz olaj, majd vizes hajrá felkentem és 10 percig rajtahagytam

Nekem segített, de vigyázz mert ezt nehéz kicsit kimosni a hajbol

Utána balzsamozd jó vastagon, de csak a hajvegeket, és hagyd rajta több ideig a balzsamot, utána oblitsd

Szerintem azt a balzsamot is használd ami ilyen spray és bele kell fesulni a hajba

Remelem jobb lesz :) <3

2021. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
olivaolaj
2021. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Én is ilyen problémával küzdök,gondoltam kipróbálom a lenmagzselét hajmosás után,mivel göndör-hullámos hajas csoportokban nagyon sokan használják és most nagyon puha a hajam+plusz raktam rá egy kis hajhabot.
2021. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Ezek közül mindent kipróbáltam, csak a lenmagzselét nem. Akkor majd azt is kifogom. :)

Hajhabot ne használjatok, mert állítólag az is szárítja.

2021. júl. 15. 12:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es, nem is tudtam eddig, hogy a lenmagzselé hatásos lehet a hajra, majd én is kipróbálom.

Hajhabbal kapcsolatosan, tényleg nem jó, szárítja, illetve összeragadnak tőle a hajtincsek, azt tapasztaltam. Zselézett hajat helyettesíteni lehet a hajhabbal, azt is csak akkor, ha nagyon rövid a haj.

2021. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 DyttaDetty ***** válasza:
100%
Nekem az argánolaj segített. Igaz, pár órán keresztül rajta hagytam a hajamon.
2021. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-Neked is ilyen száraz volt a hajad? Sokat javított rajta? Mennyi ideig csináltad?
2021. aug. 12. 03:56
 8/14 DyttaDetty ***** válasza:
100%
Én hetente 1x használom az argánolajat, hajra és fejbőrre egyaránt, mert mindkettő nagyon száraz. Már az első használat után volt változás, de a folyamatos használat segít igazán. A hajmosás után a megszáradt hajra teszek még Schwarzkopf 6 miracles oil essence hajolajat. Ez nem nehezíti el, nem lesz tőle ragacsos a haj, simán felszívja, és ez még jobban simít a hajamon. Nekem azért jóval rövidebb hajam van, mint a képen, váll alatt 4-5 cm-el végződik.
2021. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! :)
2021. aug. 21. 08:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Keratinos feltoltest javasolnàm:)
2021. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!