Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon, nagyon száraz hajra...

Nagyon, nagyon száraz hajra valami megoldást? Lent mutatok képeket is. Olyan a hajam, mint a képeken. A nagymamámnak még durvább. Ha genetika miatt ilyen, akkor lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Csak az enyém hullámos is. Tini korom óta rengeteg sampont, balzsamot, hajpakolást, olajokat (kókusz, ricinus, üzleti) ecetet, kipróbáltam, de egyik sem segített. Most van egy sampon és balzsam, ami puhított rajta kicsit, de ekcémás emberek nem használhatják. Nekem nagyon durván előhozza a homlokomon. Az avokádó pakolások is segítettek, de nem eleget. Még selyem párnahuzatokat és hajgumikat használok, de ezek nem javítanak, csak megelőzik, hogy ne legyen rosszabb.

Más, akinek szintén ilyen durva volt a haja és segített valami? Vagy ami nektek nagyon bevált? Valami jó keratinos. Esetleg rendeljek japán sampont és balzsamot? Mert nekik nagyon egészséges a hajuk. Gondolom, hogy a táplálkozás miatt, de biztos, hogy a termékeik is jobbak. De azok között is sok van, nem tudom melyiket.



2021. júl. 15. 10:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem hosszabb hajam van, minden alkalommal kallos keratinos balzsamot használok hajmosáskor, és úgy érzem, hogy amikor befestem, a krémhajfesték nagyon sokat javít az állapotán. Nekem most a bevált hajfestékem megszűnése jelent problémát, nem szeretek újakkal kísérletezni, mert volt már nagyon rossz tapasztalatom.
2021. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom hogy nyar ota milyen alapotba van a hajad.De enis szeretnek neked tipeket admi mert ugyan ilyen a hajam.Mar lassan tobb mint 2 honapja hasznalom a olaplex sampon es balzsamjat,nekem hihetetlenul bevalt,nagyon puha,sima letttola a hajam,mar egyaltalan nem sprőd meg szállo a hajam.Igen tudom kicsit draga de alig kell hasznalni belole es sokaig kitart.En biotin-t szedek még ráadásként hogy belulrol tamogassam a hajamat. Amugy ilyen mély hidratáló pakolásokat kene kiprobalnod azok nagyon sokat segitenek:)
2022. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, kipróbálom őket! :)

Az évek alatt minden sampont, balzsamot és hajpakolást kipróbáltam. Ami másoknak csodát tett, az nálam csak rosszabbá tette. Vagy ennyire szerencsétlen vagyok, vagy alapból ilyen a hajam.

A keratinos termékek segítenek kicsit.

Ez segített nekem: Hask keratin protein smoothing sampon és balzsam.

Csak nagyon előhozta az ekcémámat.

Hátha nektek is beválik. :)

2022. jan. 20. 19:40
 14/14 anonim válasza:

Nekem is olyan volt a hajam.

Megvettem az Olaplexet és semmit sem javított, az egyik barátnőm is használta az enyémet, neki sem használt.

Pénzkidobás, ne vegyétek meg. Lehet, hogy jó lesz, de nagyon drága és nagyobb az esélye, hogy nektek se válik be.

Viszont találtam egy csodaszert, végre! Én is évekig próbálkoztam.

Raywell Bio Hidra Mszka, Száraz Hajra És Fejbőrre

Ez sem olcsó, de olcsóbb mint az Olaplex és szerintem nektek is segíteni fog.

Most festett szőke a hajam és így is hatásos.

2022. nov. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!