Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki szokott önbarnítót használ...

Aki szokott önbarnítót használni segítene ?

Figyelt kérdés

Hogy vigyem fel ? Mire figyeljek oda? Előtte leradírozom az addig oké és még ??

Minden tapasztalatnak örülök.


Bent dolgozom minden nap 6 fel 7 re erek haza, szoláriumot nem szeretem de már idegesít, hogy beteg fehér színű a lábam.


2021. júl. 18. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Hanyagold szerintem. Foltos és narancssárga leszel.
2021. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A beteg hulla szín jobb? Valamit már muszáj ..
2021. júl. 18. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Nem beteg hullaszín az. Fehér ember vagy nem ? :)


Mondom én is használtam , pedig ferfi vagyok. Nekem átlagnál sotetebb a borom , nyaron szinte néger leszek , ha sokat vagyok a napon , es szeretem is. Viszont ugye telre azert elmulik , gondoltam milyen jo lenne telen is csokinak lenni , kiprobalom ezeket. Nekem nem jott be , tesomnak se. Mondom nem barna leszel hanem répa szinű , nagyon gáz volt.

Így marad a nyári nap.

Hétvégen ovatosba tudsz azert napozni.

2021. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
nem leszel sarga... csak minosegit kell venni
2021. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3 hétvégén sem tudok hol napozni valamint az egész heti munka után vár a házimunka .... lakásban lakom itt hova feküdjek ki.


4 Egyenlőre azt tudnám h hogyan kell!! Utána ha beválik veszek jobbat több fajtát kiprobalok stb

2021. júl. 18. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Egyenletesen kell bemasszirozni a bőrbe , de rávan írva egyébként :)


De a legminőségebbin is látszik hogy gagyi mű sárga szín.

2021. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csak ennyi van írva igen de ez nemsok.

A műszín is jobb mint ez a hulla szín, amit kint vagyok reggele és este az minimális, napközben munka hétvégén házimunka , néha program de az sem mindig olyan h barnulnék közben.

2021. júl. 18. 15:49
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Én a st tropez mousset használtam tavaly és az nagyon szép volt, van hozzá kesztyű amivel nagyon szépen fel lehetett vinni. De más ilyen önbarnító kesztyű is jó.


Előtte leradírozni mindenhol a bőrt, könyök, térd és egyéb olyan területek, ahol száraz a bőr bekenni picit testápolóval és utána mehet rá a cucc. Nekem az bejött a st tropezban, hogy van guide color, szóval látod, hogy hova vitted fel, utána alvás és reggel lemosni. (Addigra nagyon barnának tűnik, de az csak az anyag színe és zuhanyzásnál lejön és marad a szép barna.)


A másik ami meglepően bevált az a Dove önbarnítója, az testápoló és nincs színe szóval picit nehezebb felvinni, de ahhoz nem kell kesztyű (és nagyon olcsó).

2021. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 köszönöm a pontos választ !!
2021. júl. 18. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már mindent kipróbáltam és nagyon régóta önbarnítózok! A Bali body a legjobb!

1. Leradírozni q testet mindenhol.

2. Megváltozott míg teljesen megszáradsz

2. Bekenni a hajlatokat,nyakat,az orrodnál is fontos

3. Nagyon fontos hogy a kezedre is tegyél krémet (sokat!) pont mielőtt felvinnéd az onbarnitot a kezedre mert ha megvárod hogy ott megszáradjon a testápoló akkor sárga lesz a kezed.

4. Az önbarnítót ne hagyd magadon 10 óránál tovább mert akkor is sárga színed lehet.

5. Az arcodra és a kezedre beauty blenderrel vidd fel az onbarnítót

6. NE szappannal,NE tusfurdovel csak tiszta meleg vízzel mosd le az onbarnitot

2021. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!