Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom gyorsan megnövesz...

Hogyan tudom gyorsan megnöveszteni a hajam?

Figyelt kérdés
Egy hónapja a fodrászom kezében nagyon megfutott az olló. Elég nehezen tudom elfogadni, hogy odalett a hosszú hajam. Ötletek, praktikák amelyek elősegítik a haj gyorsabb növekedését? Tényleg jó a sörélesztő? És a mindennapi fejmasszázs? Sok folyadékot iszok, szedek C, E, A vitamint és cinket. Emellett szedjek multivitamint vagy inkább hajnövesztő vitamint? Milyen hajnövesztő vitaminokat ajánlotok, inkább drogériás vagy gyógyszertári? Előre is köszönöm!😊

2021. júl. 21. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire rontotta el?
2021. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Nekem most a rizsvíz vált be. 1 hónap alatt 4,5cm-t nőtt a hajam tőle, így elértem a kitűzött célom (derékig érő haj). Állati büdös, néha már-már rothadó szaga van a löttynek, de megéri!

Ezen kívül még a tojássárgája+olaj, multivitamin szedése, hideg vizes haj öblítés vált be.

2021. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a kb derékig erő hajamat levágta a vállamon picit lennebbig. Sajnos nem láttam hátul mit vág. Láttam hogy elől menedékes és olyan kell legyen amilyen, viszont hátul egyáltalán nem olyan, mint amilyet akartam. Évek óta ehhez a fodrászhoz járok és soha ilyet nem csinált. Szerintem nagyon elszeplette. Megmutattam a képet, hogy hogy vágja és kérdezés nélkül kivágott egy 15 centit. Bíztam a csajban, hisz tényleg évek óta hozza járok. Az biztos, hogy most egy évig nem kell félnem, hogy túl hosszú lesz a hajam. Ezután inkább magamra hagyom a hajvágást.
2021. júl. 22. 21:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a hajamat muszáj mindig vasaljam. Nagyon göndör hajam van és mivel most rövid is elég csúful néz ki. Aj, sose nő vissza a hajam, sajnos nagyon türelmetlen vagyok.
2021. júl. 22. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vasalgatod, akkor aztán pláne roncsolod és még annyira sem fog nőni, mint egyébként.
2021. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!