Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jó hajnövesztő a...

Tényleg jó hajnövesztő a ricinus olaj és a rizsvíz?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már róluk. Vannak akik dicsérik és bevált nekik, vannak akik nagyon rossz véleménnyel vannak el róla. A ricinus olaj tényleg hajhullást okoz? És a rizsvíz tényleg kiszárítja a hajat? Tudom, hogy a hajnövesztésre nem létezik csodaszer, hisz az genetikától függ. De hátha ezek segítenek. Ja és természetes alapanyagokat tartalmazó hennával festem két havonta a hajam. A henna is jó a hajnak?

2021. júl. 22. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem semmit nem hasznalnak.

Azzal teszed a legjobbat a hajadnak ha nem vasalod szaritod es nem vagatod ha nincs eltorve! Ha pedig elvan azt levagatod es nagyon gyorsan megno.

Nekem ettol nott meg fenek ala semmit nem hasznaltam ra sosem tort vagy egyeb pedig feketere festettem

2021. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Csodát tényleg nem kell tőle várni. A ricinusolajtól nem hullott a hajam, szép fényes lett utána a hajam, de töményen eléggé macerás a használata szerintem. A rizsvíz nekem nem szárította ki a hajam, de én utana mindig használtam a garnier fructis hajpakolását,viszont a rízsviz elég büdös és hiába mostam meg utana megint a hajam samponnal utána is éreztem a szagát.
2021. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Mindig használj hajpakolást utána és akkor nem szárít. Narancs vagy citromhéjat kell bele tenni és akkor nem lesz olyan büdös, persze nem rózsa illatú de szerintem nem vészes.


A növekedést még nem látom, de sokkal erősebbnek dúsabbnak érzem a hajam.

2021. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Én minden hajmosásnál bekentem vele a hajam egész este rajtam most reggelig. Nőni semmit nem nőtt tőle de 2 hónap után nagyon szép fényes lett
2021. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!