Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ashlynn braid pothaj...

Az ashlynn braid pothaj tenyleg nem valodi?

Figyelt kérdés
Egy pothajas csoportban olvastam nemreg, hogy szakertok szerint sem 100% valodi haj. Nekem ez az elso pothajam, igy nem tudom mi az igaz. Az biztos, hogy nem rovid szal mentes, mert az enyemben is vannak rovidebb-hosszabb szalak es borzalmasan kocolodik. Csak parszor volt rajtam, de mar szaraz a vege, tapintasra viszont nem tunik muanyagnak. A kocolodas viszont tenyleg durva, kifesulom, meglegyinti a szello vagy leteszem valahova es mar kocos is. A masik, hogy latszanak a fekete hajban a voroses szalak (gondolom festett a haj). Mindenhol reklamozzak magukat (itt az oldalon is), nekem ez is gyanus lett, amikor en vettem, akkor meg nem nyomattak a marketinget sem itt, sem a Facebook-on. Most akkor at lettem verve, vagy csak en nem ertek hozza elegge?

2021. júl. 23. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :) a hirdeteseiket én is látom, facen azt hiszem be is követtem oket. Nézegettem de végül nem rendeltem tőlük, egyrészt mert irrealisan drága, másrészt mert egy rövidebb haj, mint az enyém, nem alkalmas effajta damilos hajhosszabbitasra.


Ezek a hajak festettek, ez nem is kérdés. Ahogy a saját hajad összes hajszala sem feltetlen egyformán reagál a festesre, a már élettelen pothaj foleg. Ezért lehet benne más színű szál, szerintem attól ne félj hogy nem emberi a haj.

Viszont mivel ezek sokszor nem egy fejrol valók, ezért lehet hogy gubancolodosabb. Sőt, lehet hántolt haj is, azaz a vastag zabolazhatatlan Ázsiai hajat "meghámozzák" így vékony selymes könnyen festhető lesz, viszont serulekenyebb is sajnos, ezáltal rövidebb életű.

Nekem van ilyen (szerintem ilyen) copfom, olyan lehetetlen vékony szálai vannak, hogy biztos nem természetesen ilyen. Persze ez 20 ezer volt nem 80....

2021. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszodat! Utolag en is penzkidobasnak erzem, nagyon draga mas minosegi hajakhoz kepest, sajnos nem tajekozodtam eleget mielott megvettem.

Szerintem keresek egy masik hajkereskedest referenciak alapjan, ezt pedig eladom :/

Nem is tudtam errol a hamozos modszerrol, soha nem olvastam ilyenrol meg, koszonom a figyelmeztetest! :)

2021. júl. 24. 14:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!