Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A C-vitamin por vagy az ecet...

A C-vitamin por vagy az ecet hatásosabb a hajfesték eltávolításához?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hajam sötétbarna, egy vöröses-lilás festék van rajta. Olvastam, hogy sokféle otthoni módszer létezik a festék kiszedéséhez. A vélemények szerint az ecet és a C-vitamin por a leghatásosabb. Nektek mi erről a tapasztalatotok, melyik válik be jobban, illetve ti mit javasoltok még? Illetve ha a C-vitamin porra szavaztok, akkor törhetek össze hozzá itthon is tablettát?

Előre is köszi a válaszokat!



2021. júl. 27. 14:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%

ecetes olló.


A többi boszorkánykonyhás gányolás nem működik csak kamu. :D

2021. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyiket sem! Csak rontasz rajta!
2021. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ezek saját tapasztalatok?
2021. júl. 27. 14:39
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
A C-vitamin is meg az ecet is csak a hajat teszi tönkre, a festéknek nem árt.
2021. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Nem saját tapasztalat, nem vagyok hülye.

Csak érték a hajfestéshez meg a kémiához is.

2021. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én személy szerint pont azért maradnék természetes anyagoknál, mert az ecet pl. az én tudomásom szerint egyáltalán nem káros, van aki állandó jelleggel ezzel mos hajat, kárt nem tehet. :) A kérdésem hogy segít-e a festék eltávolításban! :)
2021. júl. 27. 14:50
 7/19 A kérdező kommentje:
Szívesen olvasnék leginkább saját tapasztalatokat, akik már próbáltak otthoni módszereket! :)
2021. júl. 27. 14:59
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

"Én személy szerint pont azért maradnék természetes anyagoknál"


Az uránérc is a természetben fellelhető, természetes anyag, de azért ne próbáld meg elszopogatni...

2021. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
6 Tömény ecettel senki nem mos hajat. Azt bőven hígítani kell. De szerinted az ő hajuk színét megváltoztatja az ecet? Ezt gondold már át kicsit.
2021. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Természetesen nem is tömény ecettel gondoltam, a c-vitamin port is samponba kell keverni, az ecetet is megfelelő arányú vízzel higítani, ezt jól tudom! 😊 Nem, attól hogy megmossák a hajukat nem változik meg a színe, gondolkodom, hisz nem is így értettem!😊 aki csinált már ilyet az tudja, hogy ezeket pakolás formájába fél- 1 órát a hajon kell hagyni, adott esetben ismételni is!😊 Szerettem volna tisztázni az itteni félreértéseket!

Igen, az uránérc is természetben fellelhető anyag, nem is terveztem hajpakolásként a hajamra tenni, hisz itt semmi másról nem volt szó csak a kérdésben feltett anyagokról! Ezek már sok esetben használtak embereknek, csupán akik ebbe a kategóriába esnek, tőlük szerettem volna tapasztalatot! 😊

2021. júl. 27. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!