Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A C-vitamin por vagy az ecet...

A C-vitamin por vagy az ecet hatásosabb a hajfesték eltávolításához?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hajam sötétbarna, egy vöröses-lilás festék van rajta. Olvastam, hogy sokféle otthoni módszer létezik a festék kiszedéséhez. A vélemények szerint az ecet és a C-vitamin por a leghatásosabb. Nektek mi erről a tapasztalatotok, melyik válik be jobban, illetve ti mit javasoltok még? Illetve ha a C-vitamin porra szavaztok, akkor törhetek össze hozzá itthon is tablettát?

Előre is köszi a válaszokat!



2021. júl. 27. 14:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Illetve még egy kis pontosítás!😊

Az ecet a természetes hajszínre nincs hatással, megfelelően higítva jó a fejbőrnek! Azonban a festett hajon pakolás formájában tud olyan hatást kifejteni, ami segít a festékpigmenteket eltávolítani!😊

2021. júl. 27. 15:32
 12/19 anonim ***** válasza:
76%

"Az ecet a természetes hajszínre nincs hatással, megfelelően higítva jó a fejbőrnek! Azonban a festett hajon pakolás formájában tud olyan hatást kifejteni, ami segít a festékpigmenteket eltávolítani!"


EZ AZ, ami NEM IGAZ!!!!

2021. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Update mindenkinek akit érdekel esetleg a téma: Most mostam le az első adagot a hajamról (azért mondom hogy első, mert adott esetben meg kell ismételni), és szinte teljesen eltűnt belőle, csinálok még egy 10 perces kört hogy nehogy foltos maradjon és kész is!😊 Mindenkinek csak ajánlom aki ebben gondolkozik de fél hogy mi lesz a hajával!😊 az ég világon semmi, a festék eltűnt, a hajam puha lett!😊
2021. júl. 27. 16:36
 14/19 anonim ***** válasza:
25%
13 Na,ezt nem hiszem el,ha nem baj. Személyesen is ismerek több olyat,aki ilyen hülyeségekkel kísérletezik,saját szememmel látom,hogy nincs ilyen hatása ennek a "koktélnak" amit leírtál. Biztos vagyok benne,hogy a rendes hajfestéket nem szedi ki teljesen a hajból.
2021. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem is kérte senki hogy hidd el!😊 Azoknak segítek, akiket érint esetleg a téma, és szeretnék megfogadni a tanácsom, illetve akiknek már hasonló módon segített ez!😊 Nekem nem volt többször festve vagy bármi, 1 réteg volt rajta, szépen visszakaptam az eredeti barna hajam!😊

Mindenki azt hisz el amit szeretne😊

2021. júl. 28. 10:56
 16/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a saját felelőssége és a saját haja, én vállaltam hogy kipróbálom és abszolút nem bántam meg!😊
2021. júl. 28. 10:58
 17/19 anonim válasza:
Én tavaly próbáltam ki mindkét módszert. Kék színűre volt festve a hajam és pár hónap után, amikor már zöld, kék, sárga színekben pompázott a hajam, meg akartam szabadulni tőle. C vitamin tablettát törtem össze és azt összekevertem head&shoulders samponnal. Teljesen nem szedte ki a hajamból, de látványosan kopott kifele a festék. Az ecetes módszer nekem nem igazán vált be. Bár ez gondolom a festék színétől is függ. A kék elég makacs szín, szőkítéssel sem tudtam eltűntetni. Egyedül az segített, hogy vörös színre váltottam.
2021. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
17 Köszi a visszajelzésed!😊
2021. aug. 2. 09:05
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha még itt vagy...

Hogy csináltad pontosan a műveletet?

Most pont az ecetes megoldás utána kutakodok.

2022. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!