Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik ilyen sampon?

Létezik ilyen sampon?

Figyelt kérdés

A kritériumok:

-szulfátmentes(sls, als és scs mentes)

-illóolajmentes

-itchy M és más agresszív tartósítószer mentes.

-szokásos paraben, szilikon se legyen benne.

-nehéz olajok se legyenek benne(legalábbis ne az INCI elején, inkább ilyen könnyed nem elnehezítő hatása legyen.


További két dolog is fontos lenne, de ha nem akkor elhanyagolható. Ez pedig, hogy hazai gyártmány és állatkiserletmentes legyen.


Már annyi márkát végig böngésztem, de nem találok ilyet.

Jöhet drogéria, rendelés és fodrászkellékes termék is.

Az első 3 és a szilikon a legfontosabb igazából.


2021. júl. 28. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban kell érdeklődni, nem drogériában. Szerintem a teljesen antiallergén termékek megfelelnek neked, de nagyon drága.
2021. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét példát nem tudok mondani, de ismerőseim gyógyszertárban veszik.
2021. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyet vettem ami gyógyszertári: Uriage ds. Ez szulfátos, de ezt első mosósnak használom és szeretnék mellé egy kímélőbbet.

Megnézem még a gyógyszertári márkákat jobban.

2021. júl. 28. 18:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Ami még eszembe jutott, hogy arclemosót lehet-e samponként használni? Pl cerave vagy bármelyik ami úgymond tudatos bőrápolásban játszik. Azoknak olyan szép az összetetétele. Nem is értem miért nem lehet samponból is ilyeneket gyártani 😐
2021. júl. 28. 18:52
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a Manna termékei jutottak eszembe, szinte mindennek megfelel, de szerintem illóolaj nélküli nincsen. De lehetséges, hogy lesz majd. Több termékből készítettek már illatmentes verziót, a samponok pedig nem olyan 'régi' termékek még.
2021. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Itchy m nem tudom, hogy micsoda, de ranezhetnel a dr. Organic samponokra. En az arganolajasat hasznalom, nyilvan ha nem olajosat keresel akkor neked ez nem jo, de van egy csomo masmilyenje is.
2021. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(Utolso vagyok: bar nem hazai, de vegan)
2021. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Viszketős M(tartósítószer methylsalaszils akárhogyként szokott szerepelni). Ahogy hozzaer egy ilyen termék a fejemhez viszketek tőle.

A dr. Organic végülis jó lehet még.

2021. aug. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!