Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusnál való kezelés...

Kozmetikusnál való kezelés után hogyan kezelitek az arcotokat?

Figyelt kérdés
Ma voltam kozmetikusnál, kinymkodott. Hogy szoktátok tisztítani ilyenkor az arcotokat?
2010. aug. 28. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azon a napon,amikor kozmetikusnál vagyok nem szoktam még este is letísztítani az arcomat,nert a túlzott tísztítás sem tesz jót.Én általában meglámpázom(vettünk egy spéci lámpát,aminek a fénye gyulladáscsökkentő)ezt a lámpát egyébként kozmetikusok is használják
2010. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én a szokásos arctisztítást szoktam csak elvégezni. Vagyis reggel Garnien arcradír, éjszakára pedig éjszakai krém.

Ha nagyon meglátszik a bőrömön a kezelés, akkor mézet szoktam tenni az arcomra. 15-20 percig rajtahagyom, aztán lemosom. Ja, és minden nap iszom csalánteát, mert az jó az arcbőrre.(faggyútermelést csökkentő)

2010. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én általában langyos vattával mosom le, nagyon óvatosan. Az épp elég. Másnap reggel meg este pedig arc tonikkal. Nekem mindig nagyon szépen helyre jön! (:
2010. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!