Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik arctisztító kezelés...

Létezik arctisztító kezelés (kozmetikusnál) a hagyományos gőzölős-nyomkodós megoldáson kívül?

Figyelt kérdés
Elég sok mitesszerem van, de annyira fájdalmas, mire egyesével kinyomkodja a könnyem kicsordul, nincs valami humánusabb eljárás erre?
2010. szept. 2. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a nyomkodás a leghatékonyabb megoldás, én legalábbis nem tudok olyan kezelésről, ami enélkül eltávolítaná a miteszereket (de nem is vagyok kozmetikus).

DM meg társaiban lehet kapni miteszer-eltávolító tapaszt, de maradéktalanul azok sem távolítják el a pöttyöket.

De szerintem ha legközelebb mész kozmetikushoz, kérdezd meg tőle, nincs-e esetleg valami más módszer is erre.

2010. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem már, de csak jót nevetett :)

Reménykedtem, hogy hátha mégis, de úgy látom, bele kell törődnöm az örökös kínzásba.. Köszönöm, hogy válaszoltál.

2010. szept. 3. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!