Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti 1x-i hajvasalás. Nagyon...

Heti 1x-i hajvasalás. Nagyon káros?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha használsz hővédő spray-t szerintem nem túl káros
2021. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Háát minden egyes vasalás káros.

Ha mondjuk évekig minden héten vasalod meg fog látszani.

2021. aug. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Karos de használj hővédő
2021. aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Pár évig régebben heti 2x vasaltam hővédővel magas hőfokon és semmi baja nem lett a hajamnak.
2021. aug. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az enyém vekonyszalu :/
2021. aug. 5. 13:58
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Az egész hajad vasalod vagy csak fufrud? Miért fontos amúgy hetente vasalni, milyen textúrája van alapból? Én úgy szoktam szép egyenesre szárítani, hogy vizesen bekenem aloe vera géllel és "kilapítom" vele. De ha muszáj vasalni, használj jó minőségű hajbalzsamot, pakolást, hogy erősödjön a hajad
2021. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az egész hajam. Göndör hajam van, ami amúgy úgy göndör hogy szanaszét áll, szóval Tényleg nem az a szép göndör… Fel is volt nyírva a hajam hátul, ami már szépen nő vissza , és így kifele áll a többi hajból , szóval azért is kell vasalnom 😅 de inkább havi egyszer vasalnam ki, azt is hovedovel vagy minden második hajmosas után .. nemtudom hogy kene
2021. aug. 5. 15:14
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha göndör a hajad, keress rá arra, hogy curly girl method, sokaknak használt akik elégedetlenkedtek, mert "nem szép göndör" a hajuk, hátha esetleg az segítene és akkor nem kéne a vasalásra támaszkodni :) vagy esetleg egy jobb fodrászatot keress fel, ahol csinálnak keratinos hajegyenesítést: persze borsosabb tud lenni az ára, de legalább egy hónapig biztosan egyenes lesz a hajad. Valahogy jó volna minimalizálni a hőhasználatot, az tény, mert így tényleg árt a göndör textúrának: próbáld meg néha vasalás helyett befonni?
2021. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom befonni, mert sajnos ahogy írtam is nő vissza hátul , és az áll szanaszét jobbra balra mindenféle , meg kifele is áll .. Szóval jobban inkább azért vasalom a hajam ..
2021. aug. 5. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha viszont növesztenéd, semmiképp se vasald. Én régen a frufrumat minden nap vasaltam kb 2 éven keresztül, az a rész teljesen elhalt, azóta sem nő rendesen, visszatörik. Tehát gyakorlatilag nem fog nőni a hőtől vagy ami rosszabb, egyre kisebb lesz mert letörik.

Amikor lemondtam végre a vasalásról úgy néztem ki sokáig mint egy mókus amíg rendbe jött, szóval ezt az átmeneti időszakot túl kell sajnos élni, hogy aztán szép lehessen egyszer.

2021. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!