Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vörös hajat szőkíteni...

Festett vörös hajat szőkíteni otthon? Mennyi idő alatt, mivel?

Figyelt kérdés
Nem szeretném nagyon roncsolni a hajam, de ki akarok próbálni egy egész világos színt, rózsaszínt, lilát, kéket. Fodrászhoz nem igazán akarok menni. Milyen lesz az eredmény és az átmenetek?
2010. aug. 28. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az eredmény narancssárga lesz.Menj fodrászhoz,semmiképp ne csináld otthon!
2010. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtan probald ki otthon..nekem elegge sotet barna volt a hajam..sokaig szokitettem.de mindig narancssarga lett meg ilyesmii..ekkor jottem ra h paszolt nekem olyan haj..aztán vettem palette-t ...xxl-t ..régebben méég jobb volt..most már roszabb..nekem az nagyon kiszíívta...2x befested es olyan szinu lesz amilyent akartál :)
2010. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak fodrásszal csináltasd! Én voltam feketéből szőke és akkor mondta a fodrász, hpgy jó hogy nem vörösből akartam újra szőkét, mert az még nehezebb mint a feketéből! Keress egy jó fodrászt, nekem a feketéből a 3. alkalom után lett újra szőke hajam. Ettől kezdve már otthon is tudtam festegetni.
2010. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerezz valami hajfesték eltávolítót, mert anélkül katasztrófába fog fulladni és felteheted a "hol vásárolhatok olcsón parókát mert leégettem a hajam". Vital remover, oxy reload, loreal color zap. Aztán ha leszedte és már csak sárga akkor szőkíts gyenge oxival.
2010. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PikVik válasza:

Szép Napot!


Bármilyen jó szőkítőport, színtelenítőt,radírt is használnál,egy valami hiányozn a ebből a folyamatból!

A SZAKEMBER!

Például,ha van töved arra már nem célszerű rátenni a színtelenítőt,nert teljesen más színt kapnál ,mint amár festett hajad színtelenített színétől!!!!!!!!!!!!!!

Ez az rlső probléma a mivel azonnal találkoznál,ha magadnak csinálnád.

Tőre ne, színre fel!

Második,ha sikerült leszedni avegyszerrel kezelt haj színét,és mondjuk picit vöröses árnyalatot kapsz,akkor megint fellépett egy probléma,mégpedig az,hogy atövére,ahola természetes színed van ,oda más színt kell keverni,majd felvinni,min arra ahajrészre amit színtelenítettünk,AZÉRT,HOGY EGYFORMA SZÍNT KAPJUNK!


kÉRLEK,HIDD EL MEGÉRI A SZAKEMBERT VÁLASZTANI,HISZEN ,HA ELROMLOK AZ AUTÓ,AKKOR SEM MI ÁLLUNK NEKI MEGJAVÍTGAENI,ELVISSZÜK SZAKEMBERHEZ!

Vik

2010. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!