Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a borotválkozás...

Mit tehetek a borotválkozás utáni kipattogzással?

Figyelt kérdés
Mielőtt ideírtam rengeteg mindent kipróbáltam, ("megfelelő" borotva és hab, testápoló, nyugtató krém, borotválás utáni hidegvíz, körömvirág krém stb...) de semmivel sem jártam sikerrel. Már rövidnadrágot sem merek felvenni, hiszen az egész combom tele van velük, a karom néhány, a lábam más részei is, és nem csak az öltözködésben zavar, hanem fáj, vagy viszket is.

2021. aug. 11. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Minek a fenének borotválod, ha ez ezzel jár?
2021. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is ilyen a bőröm, én úgy szoktam hogy előtte hámlasztót használok, igy egy fokkal kevésbé pattogok ki + az utóbbi időben áttértem a gyantára, azóta kifejezetten szép a bőröm. :)
2021. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan akárhogy borotválják, mindig kipattognak, mert egyszerűen ilyen érzékeny a bőrök. Érdemes kipróbálni a gyantázást, vagy a lézeres szőrtelenítést.
2021. aug. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdemes lenne más szőrtelenítési formát is kipróbálni, vagy folyamatosan testradírt használni, és testápolózni.
2021. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!