Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy döntsek hajszínek között?

Hogy döntsek hajszínek között?

Figyelt kérdés

Mind passzolna csak, nem tudok választani mert az összes tetszik hirtelen.

Valamelyiket sokáig nézegetem, de közben egy újabb megtetszik.



2021. aug. 12. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az ismerőseidet szerintük melyik állna neked a legjobban.
2021. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg ismerőseidet vagy ha jófej fodrászod van (ha ő festi) akkor őt. Nekem mindig tud segíteni az enyém, látott már sok mindent és őszintén megmondja a véleményét az elképzelésemmel kapcsolatba.
2021. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

3.Hát nem...most komolyan mit kezdjek vele? :D meg ha tudod hogy nem ezt várom akkor minek írod..

Meguntam a "természetes" színemet és korábban többször festettem...

2021. aug. 14. 06:52
 4/14 A kérdező kommentje:
3.Viszont a te kommentedet több ilyen kérdésnél is láttam...nem érsz el vele sokat ha folyton ezt hangoztatod.
2021. aug. 14. 07:14
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Most először írom ezt. De biztosan más is így gondolja, aminek örülök.


Unalom ellen sokkal klasszabb dolgokat lehet csinálni, mint a kókány, kétes eredménnyel járó hajszínpacsmagolás. Bár vannak, akiknél ez a maximum. A semminél persze ez is több.

2021. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

6-pedig láttam pont ugyanezt :D..

ennek ellenére más lesz a hajszínem nem értem miért ellenzed ezt így..

2021. aug. 14. 08:19
 7/14 A kérdező kommentje:

6.persze most írtad előszőr akkor ez mi :D..konkrétan ugyan ez...2-es válasz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..

2021. aug. 14. 08:21
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Vannak emberek, akiknek ugyanaz a véleményük.
2021. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

9.ja de itt te voltál biztosan...szóval kár erőltetni ezt a természet sosem lő mellé dumát...

kétes eredménnyel járó hajszínpacsmagolás..ember mi a fene bajod van a hajfessel? régóta festem és sosem volt rossz eredménye sőt mindig azt kaptam amit akartam attól hogy neked volt néhány rossz tapasztalatod nem kell másoktól is elvenni a kedvet...

2021. aug. 14. 08:26
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Mit vekengsz a hajadon ennyit? Fesd be valamilyenre, jó lesz az, a férfiak úgysem ezt nézik.
2021. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!