Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel változtathatnék ezen az...

Mivel változtathatnék ezen az állapoton?

Figyelt kérdés

Szisztok kb 10 éve festem a hajam feketére syoss-t használok.

A hajam háromnegyedét konkrétan elvesztettem, rettenetesen hullik.

Most elkezdtem egy vitamin kúrát ill. megyek fogorvoshoz egy rossz fog miatt.

Semmiképpen sem szeretnék lemondani a fekete hajamról. Valakinek valami tanács mivel tudnám picit vissza dúsítani?😞



2021. aug. 21. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hajvitamin, megfelelő ápolás, hajvasalás-szárítás mellőzése, Varga hajcseppek vagy Bánfi hajszesz.

A fekete elég kényes, teljesen szétroncsolja a hajat, nem ez a legjobb szín, főleg ha ilyen gondokkal küzdessz.

2021. aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Barna, sötétbarna? Nem kényes, szép fényes, erős tőle a hajam, és már az 5ös színmélység is szinte feketének néz ki.

Szerintem inkább legyen egy kicsit más szín, minthogy ne maradjon hajad. Én szőkéről váltottam, mert az nem tett neki jót.

2021. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

A kettő együtt nem megy. A feketét nagyon nem ajánlják sokáig. Mindenféleképpen tarts szünetet ha nem akarsz kopasz lenni. Leírom higy én mit csinálnék.

1. Befesteném először barnára és elkezdenék vitamint és Varga haj cseppet használni.

2. Az utolsó barna festés után várnék 3 hónapot és áttérnék indigóra. Igen, az a növény. Először be kell hennázni a hajadat, azt lemosni, ezután rátenni a 100 % indigót (henna nélkül nem tapad az indigo ezért kell először hennázni) . Korom fekete lesz az eredmény, nem roncsolja a hajad, olyan gyakran fested amilyen gyakran akarod, és mivel nem hatol bele a hajadba hanem rátapad vastagabb ak fog tűnni a hajszálad.

[link]

Gyakorlatilag ha most tartaná szünetet pár hónap után ugyanúgy befesthenéd indigoval, csak azalatt a pár hónap festesmentes idoszakban látványos lenne a lenövés. Ezért írtam a barna festéket először. A szünet azért kell hogy kopjon a festék.

Ha ez a verzió nem tetszik akkor csak simán térj át sötétbarna festékre. Muszály változtatni valamit mert az alap problema a fekete festék.

2021. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat!
2021. aug. 21. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!