Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy eltávolító toll?

Anyajegy eltávolító toll?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 1-2 picit kidudorosodó anyajegyem, amit szeretnék eltávolítani. Tudom, hogy bőrgyógyász meg mifene a menete, de találtam a neten egy ilyen anyajegy eltávolító tollat és a véleményetekre, vagy tapasztalataitokra lennék kiváncsi, aki már esetleg használt ilyet. Linkelem ezt a tűt, ahol láttam:)

[link]



2021. aug. 24. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen eszedbe ne jusson venni. Több kárt okozol vele.
2021. aug. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legalábbis én, aki nem ért hozzá biztos nem érné meg.😀 Hallottam olyat is akinek sikerült, de nyilván nem tudni.
2021. aug. 24. 21:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg marad a bőrgyógyász, mégiscsak egy szakember csinálná. Kiváncsi volnék, hogy valaki használta-e már? :)
2021. aug. 24. 21:06
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia! Ugyan ezt a tollat még nem használtam, de levetetni már voltam több mint fél éve. Először kapni fogsz egy érzéstelenítőt, az kicsit fájni fog, legalábbis én úgy éreztem mintha többször is megszúrt volna vele az anyajegy körül. Utána vártok egy 10 percet, hogy hasson és aztán nem fogsz csalódni semmit sem érezni belőle. Kivágja, összevarrja, és mehetsz is. Nekem a lábam hátulján volt, azzal hq jól emlékszem 1 vagy 2 hét múlva mehetten vissza kiszedni a varratokat. Egy jó tanács azért : nem tudom neked hol van, nekem eléggé szerencsétlen volt a helyzet, mivel pont ott a lábán hátulján ami mindenhogy húzódik stb. nekem miután kiszedték a varratokat elkezdtem futni és szétnyílt egy kicsit jobban. Szóval most eléggé csúnya, mert mellette én hajlamos vagyok a keloidra is sajnos. Szóval én azt tanácsolom, hogy ne nagyon erőltesd meg majd akkor se, ha kiszedték a varratokat.


Valamint ezt a tollat sem ajánlom, nem tudni mennyire megbízható, hátha valamit rosszul szed ki, és abból elég nagy bajok lehetnek.

2021. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4

Köszönöm a választ, te pedig vigyázz rá😀

2021. aug. 28. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!