Ez Rosacea lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos van egy kis gond az orrommal, mégpedig az hogy nagyon pirosodik, mintha mindig italos lennék. Az oldala és maga az orr is. Azért nemtudom biztosan hogy ez rosacea-e mert a képkereső találatainál a rosaceásoknak az orcájuk is piros, viszont nekem nem, kizárólag az orrom. Mellette még pattanásokkal is küzdök amik az orrom körül és az orrom hegyén is előjönnek napi szinten. Tudom hogy bőrgyógyászhoz kellene mennem de ha ő sem tud csinálni semmit akkor felesleges pénzkidobás lesz, ami nemnagyon fér bele. Nektek mitől javult vagy múlt el?

2021. aug. 25. 12:07
 1/1 anonim válasza:
A nővéremnek ugyanez volt. Csak az orra volt piros, mondtuk is poénból, hogy borvirágos. Külfüldön él, elment ott egy bőrgyógyászhoz és megállapította, hogy rosacea, mondjuk én is erre gondoltam egyből. Írt neki azt hiszem 2 alkalmas lézeres kezelést, amitől elmúlt elég szépen. Mostanában nem is kérdeztem, milyen, visszajött-e, de nagyon sok kencefincét vesz, meg rosaceas arctermékeket is használ.
2021. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!