Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit rontok el gyantázásnál? É...

Mit rontok el gyantázásnál? Érdemes lenne inkább szakemberre bízni? Ha igen, azt hogy kivitelezzem? Epilálási módszerek? IPL esetleg?

Figyelt kérdés

X-Epil meleggyantával nekiestem a lábamnak, mert iszony szőrös vagyok sajnos, de nem ragad bele rendesen a szőrbe és itt-ott ottmarad a szőr... Nagyon idegesítő, mert így is megszenvedek vele.


Illetve van egy Philips Satinelle HP6422/01 típusú epilátorom, de őszintén szólva nekem sz*rt sem ér, bár lehet hogy én használom rosszul, nomeg kegyetlen fájdalmas is.


A szakemberrel való szőrtelenítést hogy lehetne megoldani? Tartok attól, hogy pár nap elteltével ugyanolyan szőrös lennék...


Vagy amin még gondolkodtam, az a Philips Lumea IPL készülék. Hasznos lenne megvennem? Nem lesz tőle bőrrákos az ember?



2021. aug. 30. 01:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lemaradt még valami. Az a gyantagyöngy vagy cukorgyanta is számításba jöhet, ha az hatékonyabb. Tapasztalatokat és bevált módszereket írjatok légyszi, nem akarok Csubakka lenni!
2021. aug. 30. 01:50
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

"A szakemberrel való szőrtelenítést hogy lehetne megoldani?"


Fölemeled a telefont és időpontot kérsz egy kozmetikustól. Onnantól csak az a dolgod, hogy elmenj és fizess.

2021. aug. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én veet cukorgyantát használok. Az elején én is béna voltam de bele tanultam. Próbáld ki, hátha.
2021. aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Még egy szavazat a veet cukorgyantára. A lábamat próbáltam először, néhány foltban ott maradt, de az a jó hogy meretre lehet vágni a csíkokat, ha csak pici foltot gyantázok újra, oda kevés gyanta is elég, bagyon takarékos. Legyantáztam 1x mindkét lábamat, aztán következett a hónapjaim. Na az írtó fájdalmas volt, de én voltam hülye, mert túl hosszúra hagytam nőni. Mondjuk így tövestül szedte ki, még a kis hagyma is látszott a végeken :D Amúgy a párom csinálta, mert feszíteni a bőrt és letépni nekem két emberes munka így kezdőként. Előtte balea hideggyantacsíkokat próbáltam, az is bevállt, de ott mint neked, sok helyen semmit sem csinált. Kísérletezni kell :)
2021. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Én csak annyit tudok írni, hogy óriási különbség van egy profi kozmetikus és az otthoni gyantaszalagos módszer között.

Végigjártam a magam útját én is. Otthon próbálgattam mindenféle házi módszert, mígnem egyszer rászántam azt a pár ezer forintot és elmentem egy szalonba.

Gyönyörű sima lett mindenütt és az otthoni gyötrelemhez képest alig fájt.

2021. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Lumea, nem leszel tőle bőrrákos :D
2021. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!