Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék hullámos hajat...

Hogyan tudnék hullámos hajat készíteni úgy, hogy ne károsodjon a hajam?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

fond be :)


vagy csavard be és csak 1 órát hagyd a csavaróba, aztán engedd ki 1-2 óráig és kiemgy a göndör és hullámos marad :)

2010. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
szerintem úgy nem tudsz hullámos hajat készíteni, hogy ne károsodjon, de ha nem rendszeresen szeretnél szép hullámokat, akkor nem teszel kárt a hajdban. ssak tényleg ne rendszeresen göndörítsd. én hajsütővassal, vagy hajvasalóval szoktam hullámosítani. a fonást, nem ajánlom, mert nagyon töri. 15/L
2010. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

na ne mondd már hogy a fonás jobban töri, mint a hajvasaló :D:D azért nézzük már reálisan a dolgokat..


nem mondom hogy a fonás nem káros, de én inkább 1000X befonom a hajam minthogy 200 fokon égessem...


amúgy meg ha lazán fonod akkor nem lesz baja..


de mindenki saját dolga hogy mit csinál, én csak tippet adtam

2010. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

persze, akkor nem lesz baja, ha párszor befonja és hullámosítja be, de azért nem ajánlatos több éven keresztül csinálni. :D

én csak azért írtam a hajsütővasat, mert nekem az sokkal tartósabb, mint a fonás, de ez csak az én véleményem. nekem ez vált be. :)

15/L

2010. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy ha vizesen fonod be és úgy szárad meg akkor duplán törik.Éppen ezért én szárazon vasalom ki, de nagyon ritkán és figyelek arra,hogy ne húzzam át a tincseken 50-szer a vasalót.
2010. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

ha hajsütővassal csinálod akkor úgy csináld,hogy

először kiválasztod a tincset aztán lefújod hajlakkal (!) és úgy tekered rá a hajsütővasra akkor kevésbé károsítja a hajadat,mivel végülis a hajlakk veszi fel a formát..


ezt a fodrászomtól tudom egyébként,mivel ballagásra ő göndörítette be nekem és nem én magamnak.. :D

2010. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
UTOLSÓ: nem fújod be lakkal mert akkor beleégeti a hajadba, a hajadnak meg végképp annyi! utána lehet/kell befújni!
2010. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!